Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 107
  • 0

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

Minęły 4 godziny od mojej drugiej prośby o telefon z obsługi klienta. Chyba wygrali dodatkowy dzień i mam nadzieję, że zrobią to do 14 dni?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6090
  • 24923
  • 210

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

@Login451 

There is a difference between the official invoice and a "predicted charge" or "expected bill" visible online only. You are required do react to official invoices only, with clear "due date" on them. Other things can be ignored. Moreover, if you file an invoice complain before due date, and it will be accepted, the new invoice will be issued and you are responsible for the new one only. Sometimes this is taking strange twists with back-charges and corrections lingering on the account for a long time.

Do not expect this to be solved in hours. More likely in weeks or months.

I think the prospect that it will eventually be OK is quite good.

The temporary number is sometimes given and indeed replaced by the existing number - there should be no charge for this (and no need for a new SIM if the old number was already served by Orange).

Is there anything service-wise you require to be fixed immediately, or are you more or less OK?


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 107
  • 0

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

@j131 My existing number is not being transferred, 2 different people from customer service told me by chat and on the phone that it was impossible and too late.

I just asked again to be called back, if they call I will try to cancel the contract (I doubt it will work), and then I will just give up and pay for the useless number because I don't really want to talk to them again.

 

My lawyer got overly excited and wants me to press charges but I just want to forget Orange exists 😛


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 107
  • 0

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

@j131 And sorry, yes it is the displayed "Faktura do zapłaty" with "Termin płatności" on may 29th that changed, but when I click Pobierz PDF, the faktura still shows the old amount


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6090
  • 24923
  • 210

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

@Login451 

There is still plenty of time, I am positive it will be cleared by May 29.

This is not to say that it should be like this, but there is not much we can do about it.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 107
  • 0

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

Witam wszystkich. To jest aktualizacja dotycząca moich problemów z Orange.

 

We wtorek 3 razy próbowałem skontaktować się z angielskim klientem, czekałem 4 godziny między każdym połączeniem (mówią, że oddzwaniają w ciągu 2 godzin). Nigdy nie oddzwonili.

 

Dziś odrzucili moją reklamację, odpowiedzieli tylko na część gdzie pytałem czy mogę odstąpić od umowy. Powiedzieli, że nie mogę, bo umowa była podpisana w sklepie Orange, a nie przez internet (nawet jeśli data podpisania to dzień, w którym do mnie zadzwonili, a nie dzień, w którym poszłam do sklepu Orange).

 

Na razie zachowam umowę. Otworzyłem nową skargę, aby sprawdzić, czy mogą przenieść mój dotychczasowy numer do Orange, tak jak powiedział mi sprzedawca w sklepie.

 

Jeszcze raz dziękuję za wszystkie udzielone mi odpowiedzi 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 190
  • 293
  • 0

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

Jest możliwość odstąpienia w ciągu 14 dni, jeśli są niezgodności w umowie lub nie wszystko zostało dopowiedziane w trakcie zawierania umowy. Ja tak miałem i zerwałem umowę na usługi z kartą SIM.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29502
  • 271

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

@adzia1  przeczytaj pierwszą stronę wątku, a zobaczysz że autor nie ma możliwości odstąpienia w ciągu 14 dni...


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 25
  • 107
  • 0

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

Witam, po długim oczekiwaniu, wczoraj w końcu otrzymałem odpowiedź z działu reklamacji:

 

"w rozmowie z naszym Pracownikiem poruszyła Pani kwestię błędnie uruchomionego numeru w ramach pakietu Orange Love.

Zapoznałam się z sytuacją na Pani koncie i podjęliśmy decyzję o uznaniu zgłoszenia.

Przepraszam w imieniu firmy za powstałe niedogodności.

W związku z powyższym, prosimy o udanie się do najbliższego Salonu celem przeniesienia numeru do naszej sieci. Po uruchomieniu go na Pani koncie, dołączymy go do aktywnego pakietu Orange Love."

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 6090
  • 24923
  • 210

1 kontrakt światłowodowy LOVE zamienił się w 2 kontrakty

@Login451 

Well, better late than never... 😉