Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Światłowód - problem z kwotą faktury


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Światłowód - problem z kwotą faktury

Temat przeniesiony z Internet domowy do odpowiednie kategorii + dodano etykiety - moderator Bartłomiej

 

Dlaczego? na umowie mam 110 zł i na to się pisałam a  nie na to że faktury przychodzą na prawie 200zl z jakiego to powodu nie mam żadnych programów wykupione i nie mam pojęcia czemu tak dużo,ww pierwszym miesiącu mówili, że jednorazowo wzroście cena za założenie a w kolejnych miało być już 110 a tak się nie stało do dziś gdzie dostałam fakturę na prawie 200 gdzie nic nie jest używane żadne programy nie są wykupywane i nie wiem i co tu chodzi mam pierwszy raz i chyba już ostatni jak tak zdzieraja z ludzi, ale chcę się dowiedzieć dlaczego i z jakiej to racji mam płacić aż tyle, 

6 ODPOW. 6

Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Światłowód - problem z kwotą faktury

W fakturze masz rozpisane za co płacisz. Pisz reklamacje jak miałeś mieć 110zl.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Światłowód - problem z kwotą faktury

A jakie pozycje masz na fakturze?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Światłowód - problem z kwotą faktury

Dzwoniłam do nich to się dowiedziałam że płacę dodatkowo za telefon który miał być za free, i tylko miałam płacić za tv i net, a liczą za niego koszta  40zl, ale to też nie fer jak powiedziane było że za darmo to chyba powinno być, tylko jak to im wytłumaczyć? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Światłowód - problem z kwotą faktury

A co masz na umowie?

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Światłowód - problem z kwotą faktury

Jesli na umowie masz 110zl to skladaj reklamacje, orange nie moze(zgodnie z prawem) naliczyc ci wiecej niz to co masz w umowie ewentualnie postrasz ich na infolini rzecznikiem praw konsumenta i UKE oni boja sie tego jak ognia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Światłowód - problem z kwotą faktury

Pytanie czy jest coś na umowie. Poza tym kwestia czy na fakturze jest opłata za jeden miesiąc czy za okres dłuższy niż jeden miesiąc.