Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Świadczenie usług w salonach ORANGE w Częstochowie

ROZWIĄZANE

Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Świadczenie usług w salonach ORANGE w Częstochowie

Witam. W salonie partnerze Orange w Częstochowie przy Al.NMP 39/41 dwukrotnie odmówiono mi przyjęcia wypowiedzenia umowy na świadczenie usługi neostrada (zawsze ta sama niekompetentna pani).

Pierwszy raz dwa miesiące temu i drugi raz w dniu dzisiejszym tj 2.11.2017.

Pani zatrudniona na stanowisku nr 1 poinformowała mnie, że zbyt wcześnie składam wypowiedzenie, bo moja umowa dotychczasowa jest do 9.12.2017 i kazała mi się zgłosić się po 9.11.2017 wprowadzając mnie tym samym świadomie w błąd gdyż po tym terminie moja umowa byłaby automatycznie przedłużona o kolejne 2 lata (obowiązuje wg mojej wiedzy 1 miesięczny okres wypowiedzenia). Dlaczego ta pani świadomie wprowadza petentów w błąd? W salonie przy Al.Wolności bez żadnych problemów umowę wypowiedziałem (kod rezygnacyjny ************).  Pozdrawiam Jerzy B.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Świadczenie usług w salonach ORANGE w Częstochowie

Zgodnie ze wszystkimi umowami na samą Neostradę nie musi być zachowany okres wypowiedzenia jeśli na umowie jest lojalka. Zapisy regulaminowe dotyczące pełnego okresu rozliczeniowego jako wypowiedzenia dotyczą albo sytuacji gdy nie masz lojalki lub niektórych ofert pakietowych jak Love. Moim zdaniem pracownik nie powinien Ci odmówić, na Twoją prośbę powinien pismo przyjąć. Tylko powinien Cię uprzedzić, że złożenie zlecenia tak wcześnie blokuje inne zlecenia. Więc np. w sytuacji gdyby była konieczność wymiany routera (jeśli masz go od Orange), takie zlecenie nie mogłoby być zrealizowane. Musiałbyś wycofać wypowiedzenia, zlecić wymianę a potem jeszcze raz je złożyć.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Świadczenie usług w salonach ORANGE w Częstochowie

na neostrade umowa powinna sie odnowic ewentualnie bedac na APU na 6mc.

rownie dobrze mozesz zlozyc wypowiedzenie nawet pól roku przed zaznaczajac ze odlaczenie na koniec trwania umowy.

tez mogles wyslac listem (najlepiej polecony). wyslac mejlem na bok.

a co do tej pani to bylo zlozyc na nia skarge u kierownika salony czy nawet lepiej dzwoniac na bok. moze by sie nastepnym razem zastanowila ;).

pamietaj, salon to Twoj wrog haha


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 437
  • 1104
  • 13

Świadczenie usług w salonach ORANGE w Częstochowie

Ja w takich sytuacjach stosuje prostą "sztuczkę" (doskonale sprawdza się w urzędach, ale w takiej sytuacji też by zadziałała): proszę o pisemne oświadczenie, że w dniu takim a takim odmówiono mi przyjęcia umowy wypowiedzenia etc., koniecznie z uzasadnieniem.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Świadczenie usług w salonach ORANGE w Częstochowie

Zgodnie ze wszystkimi umowami na samą Neostradę nie musi być zachowany okres wypowiedzenia jeśli na umowie jest lojalka. Zapisy regulaminowe dotyczące pełnego okresu rozliczeniowego jako wypowiedzenia dotyczą albo sytuacji gdy nie masz lojalki lub niektórych ofert pakietowych jak Love. Moim zdaniem pracownik nie powinien Ci odmówić, na Twoją prośbę powinien pismo przyjąć. Tylko powinien Cię uprzedzić, że złożenie zlecenia tak wcześnie blokuje inne zlecenia. Więc np. w sytuacji gdyby była konieczność wymiany routera (jeśli masz go od Orange), takie zlecenie nie mogłoby być zrealizowane. Musiałbyś wycofać wypowiedzenia, zlecić wymianę a potem jeszcze raz je złożyć.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Świadczenie usług w salonach ORANGE w Częstochowie

@Jurasek481

sprawdź, proszę, czy któraś z udzielonych odpowiedzi nie zasłużyła na oznaczenie 🙂

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.