Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czas na wykorzystanie GB po zakończeniu promocji 1200/2400 GB na rok

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18800
  • 53865
  • 739

Czas na wykorzystanie GB po zakończeniu promocji 1200/2400 GB na rok

Jeżeli nie przedłużę promocji 1200/2400 GB na rok, natomiast NL dalej mam aktywny cyklicznie, to ile czasu mam na wykorzystanie GB zgromadzonych w promocji1200/2400 GB?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Ekspert AMA
  • 93
  • 365
  • 89

Czas na wykorzystanie GB po zakończeniu promocji 1200/2400 GB na rok

Zebrane GB są Twoje i nie będziemy ich zabierać, nawet jeśli kiedyś zakończymy promo 1200/2400 🙂 Gigabajty są ważne tak długo, jak ważna jest usluga bez limitu. A tę możesz przecież przedłużać w nieskończoność - czy to automatycznymi odnowieniami, czy też za pomocą zakupów kolejnych usług jednorazowych. Na pewno jeżeli szukasz wygody i pewności, że zgromadzone GB będą ważne jeszcze dłuuuuugo, to rozważ zakup opcji rocznej uslugi unlimited. Wydatek nie jest mały, bo 365 zł, ale opłaca się z kilku powodów:

- Kilka PLN oszczędności vs. pojedyncze zakupy 12x 31 zł

- Dodatkowe 2 TB danych (przy zakupie przez apkę Mój Orange), które zostaną dodane do już zgromadzonych środków

- Dodatkowe 365 dni ważności usługi

- Przestajesz przez rok myśleć o obsłudze telefonu 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1

Ekspert AMA
  • 93
  • 365
  • 89

Czas na wykorzystanie GB po zakończeniu promocji 1200/2400 GB na rok

Zebrane GB są Twoje i nie będziemy ich zabierać, nawet jeśli kiedyś zakończymy promo 1200/2400 🙂 Gigabajty są ważne tak długo, jak ważna jest usluga bez limitu. A tę możesz przecież przedłużać w nieskończoność - czy to automatycznymi odnowieniami, czy też za pomocą zakupów kolejnych usług jednorazowych. Na pewno jeżeli szukasz wygody i pewności, że zgromadzone GB będą ważne jeszcze dłuuuuugo, to rozważ zakup opcji rocznej uslugi unlimited. Wydatek nie jest mały, bo 365 zł, ale opłaca się z kilku powodów:

- Kilka PLN oszczędności vs. pojedyncze zakupy 12x 31 zł

- Dodatkowe 2 TB danych (przy zakupie przez apkę Mój Orange), które zostaną dodane do już zgromadzonych środków

- Dodatkowe 365 dni ważności usługi

- Przestajesz przez rok myśleć o obsłudze telefonu 🙂