Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA - dostępność światłowodu


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

AMA - dostępność światłowodu

Eksperci AMA już się zameldowali na forum: @Paweł_dost_św , @Mirek_dost_św , @Grześ_dost_św , @Artur_dost_św  witajcie 😀


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 456
  • 869
  • 3

AMA - dostępność światłowodu

AMA w takiej formie dość ciężkie, powinien być stream którego zapis potem jest dostępny a możliwość zadawania pytań duużo wcześniej. Ograniczenie pytań do 500 znaków - co za orzeł na to wpadł?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13034
  • 53516
  • 621

AMA - dostępność światłowodu

A ja się dopytam: eksperci tylko z zakresu inwestycji, czy i techniczni od instalacji rękami? Bo jak i ci drudzy, to zakres i ilość pytań wzrasta 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

AMA - dostępność światłowodu


@agat13napisał(-a)

A ja się dopytam: eksperci tylko z zakresu inwestycji, czy i techniczni od instalacji rękami? Bo jak i ci drudzy, to zakres i ilość pytań wzrasta 🙂


Ci za biurka pewnie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

AMA - dostępność światłowodu

Ci za biurka może się czegoś dowiedzą jak sieć wyglada a raczej jak nie powinna 😂


Zespół Nasz Orange
  • 1138
  • 8401
  • 23

AMA - dostępność światłowodu

Będziemy mieć ekspertów od inwestycji i od zarządzania realizacją usług światłowodowych.
Jedni i drudzy zza biurka 😁
I miejmy nadzieję, że dzielenie się wiedzą będzie miało jednak kierunek: eksperci >> użytkownicy albo przynajmniej dwustronny 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13034
  • 53516
  • 621

AMA - dostępność światłowodu

@Aśka_M Takim moim marzeniem jest przekonanie Ekspertów do kilku naszych sugestii, pomysłów i przekazanie spostrzeżeń, które (miejmy nadzieję) się przydadzą do ewolucji procesów projektowania inwestycji światłowodowych 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 389
  • 1752
  • 5

AMA - dostępność światłowodu

Dobrze piszesz @agat13 warto żeby posłuchali jak nie robić bo projekt projektem a rzeczywistość skrzeczy 🙂 myślałem ze sieci pajęczych przyłączy minął razem z dawną miedzią TP. 


Zespół Nasz Orange
  • 1138
  • 8401
  • 23

AMA - dostępność światłowodu


@gk2a6 napisał(-a)

AMA w takiej formie dość ciężkie, powinien być stream którego zapis potem jest dostępny a możliwość zadawania pytań duużo wcześniej. Ograniczenie pytań do 500 znaków - co za orzeł na to wpadł?


@gk2a6 formę pisemnych pytań i odpowiedzi przyjęliśmy na forum na samym początku akcji i dobrze się ona sprawdza, póki co 😉

Co do 500 znaków, to ograniczenie narzędzia, ale spokojnie można pytania wpisywać wielokrotnie. Formuła AMA, to jedno pytanie, jedna odpowiedź - każde oddzielnie i tak będziemy je publikować w trakcie AMA. W formularzu rzeczywiście powinniśmy to uściślić, żeby nie było wątpliwości. Dzięki za zwrócenie uwagi 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

AMA - dostępność światłowodu

@agat13  swoimi pytaniami "doświetlił" mój obszar zainteresowań, za co dzięki Ci bardzo. Ekspertom AMA też dziękuję za nutkę optymizmu😁 To moje pytanie AMA Anonim 1.JPG

jest warte upadku w dół😀