Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

AMA - dostępność światłowodu


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13511
  • 55241
  • 659

AMA - dostępność światłowodu

@bronzub Się staram, aby Ekspertom nie było łatwo, ale...mam pewien niedosyt. Wolałbym dyskusję, bo temat to jeden z moich koników.....krótkie odpowiedzi mnie nie zadowalają 🙂

Jak się mogłem przysłużyć, tym bardziej miło....


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

AMA - dostępność światłowodu

@agat13 , czytałeś w moich myślach😀 To, że odpowiedzi były skrótowcami myślowymi, raczej mnie nie dziwi, bo trudno rozwijać myśli w natłoku tylu pytań. Czas naglił, a jedynie naszła mnie refleksja, że na styku z innymi operatorami (umowy operatorskie), ta rzeczywistość skrzeczy bardziej, niż odpowiedzi. Trudno oczekiwać od klienta, by on wykazał się inicjatywą. Choćby w tym pytaniu, że klient coś sam kładzie, a operator (być może) wykorzysta ten "potencjał"😋 Łaska pańska na pstrym koniu jedzie😋


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13511
  • 55241
  • 659

AMA - dostępność światłowodu

@bronzub Uważam, że technologia i świadomość w budownictwie zdecydowanie idzie do przodu. Teraz o wiele bardziej się przewiduje media (szczególnie światłowód) przy nowych inwestycjach. Wiele osób by sobie z tym poradziło podczas budowy, ale widać co więksi operatorzy jeszcze do tego nie....dojrzali (żeby nie powiedzieć-nie dorośli).