Nie można wyświetlić tego widżeta.
Zespół Nasz Orange
  • 1362
  • 1952
  • 42

Dziękujemy za udział w AMA na temat Max`a

[ Edytowane ]

Max Wam dziękuje... a raczej @Wojtek_MAX @Justyna_MAX @Darek_MAX i @Remi Emotikon: Szczęśliwy Zadaliście bardzo duuuużo pytań. Przede wszystkim pomogliście w rozwoju Maxa, bo to Wam ma pomagać i znacznie przyspieszyć w rozwiązaniu spraw.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 39, Guru ****
  • 23296
  • 11795
  • 1100

[ Edytowane ]

Z AMy na AMę jest coraz więcej pytań Emotikon: Szczęśliwy i mniej lania wody jak ostatnio.

.
Zespół Nasz Orange
  • 2188
  • 2977
  • 113

ha, ha Emotikon: Bardzo szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 39, Guru ****
  • 23296
  • 11795
  • 1100

Ogólnie muszę pochwalić zespół NO, że uporaliście się technicznie z "podwójnymi odpowiedziami" przy AMA. Jż to średnio wyglądało.
.
Poziom 24, Specjalista
  • 2555
  • 1219
  • 22

@Piotrekk85  w tym tempie rozwoju Maxa będziemy tu nie potrzebni  ha ha ah Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Poziom 31, Ekspert
  • 2414
  • 2118
  • 98

@Citi2017napisał(-a)

@Piotrekk85  w tym tempie rozwoju Maxa będziemy tu nie potrzebni  ha ha ah Emotikon: Bardzo szczęśliwy

O to się nie martw, Max to jednak nie człowiek, czasem trzeba się mocno wysilić by zrozumieć, co piszący ma na myśli, jeszcze sporo czasu upłynie zanim sztuczna inteligencja nauczy się zgadywania w ciemno Emotikon: Mrugający

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 23296
  • 11795
  • 1100

Pewnie @burebusek mi znów nie uwierzy, ale ja się niebawem wybieram na "emeryturę forumową" Emotikon: Szczęśliwy

A co do Maxa, to wydaje mi się, że nigdy nie zastąpi on ludzi w 100%. Chyba, że oferty będą prostsze, faktury będą na jedną stronę A4 czcionką 20 pkt itp itd. Oferty telko na dziś są zbyt skomplikowane i jest ich za dużo. Fora mają swoje inne miejsce, specyfikę, gdzie można podyskutować czy dowiedzieć spoza "oficjalnych odpowiedzi". A czasem trzeba inaczej :-)

Dam przykład - to ustawienie APN na ipv4 (ile mamy tematów na NO z tym związanych?). A Orange swoje i domyślnie ustawia ipv6. I wątpię, by kiedyś Max weryfikował APN urządzenia klienta i wysyłał zmianę na właściwy.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 19, Pasjonat
  • 386
  • 283
  • 1

Powiem wam że ta AMA była rekordowa. I większość odpowiedzi była satysfakcjonująca . Porównując z AMą o Prepaid to tutaj było bardzo mało .

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 31, Ekspert
  • 2414
  • 2118
  • 98

@WindowX  oferta prepaid jest kosztowna w modyfikacji, więc trudno o jakieś modyfikacje, ale coś tam wdrożą, czy zmienią, na to trzeba czasu, czasem zmian u konkurencji.

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 23296
  • 11795
  • 1100

Mi się wydaje, że prepaid jest tańszy w modyfikacji niż abonament. Wystarczy zrobić nakładkę na to co jest niż modyfikować wszystko od zera. Tym bardziej, że na dziś aktualne są dwie taryfy a nie kilka.
.
0 Lubię to
Odpowiedz