Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 25, Specjalista
  • 3112
  • 1523
  • 28

Czy jak mam np mój nowy Orange i kilka usług to mogę również dołączyć numer Orange Flex  ?

Czy jak mam np mój nowy Orange i kilka usług to mogę również dołączyć numer Orange Flex do konta  ?

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

Rozwiązanie:
Highlighted
Ekspert AMA
  • 63
  • 212
  • 57

Czy jak mam np mój nowy Orange i kilka usług to mogę również dołączyć numer Orange Flex  ?

[ Edytowane ]

► Poniższa wypowiedź jest kompilacją dwóch wpisów, które odpowiadają na zadane ↑wyżej ↑ pytanie - Moderator Wiktor ◄

[odpowiedź Herosa @Jarek]:

@Ron, nie wiem czy powinniśmy odpowiadać za ekspertów. W razie czego @Wiktor zrobi porządek.

Orange Flex jest na zupełnie innej platformie, więc niestety nie da się zarządzać numerami Orange Flex w Mój Orange, ani numerami "normalnego" Orange w aplikacji Orange Flex.

[odpowiedź eksperta @Mariya_FLEX]:

Wszystko się zgadza, tak jest!

Wszystkie odpowiedzi:
Highlighted
Ekspert AMA
  • 63
  • 212
  • 57

[ Edytowane ]

► Poniższa wypowiedź jest kompilacją dwóch wpisów, które odpowiadają na zadane ↑wyżej ↑ pytanie - Moderator Wiktor ◄

[odpowiedź Herosa @Jarek]:

@Ron, nie wiem czy powinniśmy odpowiadać za ekspertów. W razie czego @Wiktor zrobi porządek.

Orange Flex jest na zupełnie innej platformie, więc niestety nie da się zarządzać numerami Orange Flex w Mój Orange, ani numerami "normalnego" Orange w aplikacji Orange Flex.

[odpowiedź eksperta @Mariya_FLEX]:

Wszystko się zgadza, tak jest!