Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 aktualizacja

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 55
  • 0

Funbox 6 aktualizacja

@slav72 w "moja sieć" usługa tv jest nieaktywna, a w "informacje systemowe" kanał tv jest aktywny 😉

 

 


fb.pngtv.png


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29461
  • 270

Funbox 6 aktualizacja

@mk1964  no więc właśnie, na ekranie "Moja sieć" jest informacja o aktualnie podłączonych urządzeniach, miedzy innymi o ewentualnym dekoderze podłączonym po lan lub wifi i dlatego siłą rzeczy jest status TV nieaktywna, ale już na ekranie "Informacje systemowe" jest status aktywny i w zasadzie o to chodziło.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

Funbox 6 aktualizacja

Jednej rzeczy bardzo mi brakuje w firmware modemu - możliwości ręcznego ustawienia szerokości kanału Wi-Fi. W moim przypadku modem co jakiś czas przełącza się automatycznie (nie wiem dlaczego) ze 160 Mhz na 80 Mhz, wobec czego przepustowość Wi-Fi spada o połowę. Chodzi mi o to:

ptr1_0-1702640105218.png

 

ptr1_0-1702640315683.png

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2086
  • 4

Funbox 6 aktualizacja

Dziś w nocy harmonogram LED znowu nie zadziałał..... i zgaduj człowieku czy była aktualizacja czy to bug firmwareu czy może ktoś Ci grzebie w panelu administracyjnym modemu.......bugi bugi i jeszcze raz bugi @ptr1  sprawdź czy ba pewno masz wyłączoną sieć gości.... może to ona zwęża pasmo. 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8422
  • 64

Funbox 6 aktualizacja

@_Artek_ Wszystkie zdefiniowane na urządzeniu sieci używają tego samego radia (częstotliwość, używane kanały).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13072
  • 53651
  • 625

Funbox 6 aktualizacja

@ptr1  tak działa automat zwany SMART. To on określa najlepsza dostępną szerokość kanału po analizie środowiska wifi ( tak mówi teoria i trochę praktyki) 

"Tego nie pomalujesz"


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2086
  • 4

Funbox 6 aktualizacja

Dziś znów nocny harmonogram LED w funbox nie zadziałał i o 2 w nocy cały mój pokój zabłysną orangeowym światłem 😄 nie naprawili tego przez tyle czasu czy w nocy była jakaś aktualizacja do aktualizacji?:) 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1723
  • 8422
  • 64

Funbox 6 aktualizacja

@_Artek_ Powinny być opcje: włączone/wyłączone/według harmonogramu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2086
  • 4

Funbox 6 aktualizacja

Mam ustawiony harmonogram ale on nie zawsze działa tak jak powinien. 🙂