Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Funbox 6 aktualizacja

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Funbox 6 aktualizacja

po aktualizacji w menu mam informacje że usługa TV jest aktywna mimo że nie powinna być bo nie mam na nią umowy, to kolejny z wielu bugów i niedociągnięć ale na szczęście nie są one krytyczne.  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 86
  • 263
  • 1

Funbox 6 aktualizacja

Kolejnych małych gaf ciąg dalszy
nzmc_06_0-1702547753856.png

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 69
  • 0

Funbox 6 aktualizacja

Dobrze by było udostępniać nowe wersje firmware dla Funbox 6 w pierwszej kolejności zainteresowanym członkom społeczności "Nasz Orange". Zainteresowane osoby pomogłyby znaleźć błędy przed wprowadzeniem nowego oprogramowania globalnie. Jak widać w poniższym wątku, błędów znalezionych przez społeczność jest nadal sporo 🙂 Żeby nie być gołosłownym, zgłosiłem pomysł tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/Pomysły/Funbox-6-wersje-beta-firmware-udostępniane-społeczności/idi-p/3796...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 504
  • 2084
  • 4

Funbox 6 aktualizacja

Ja chętnie będę beta testerem pod warunkiem że nie spali mi to modemu ;))


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2397
  • 9927
  • 85

Funbox 6 aktualizacja

@_Artek_napewno takie zjawisko się nie pojawi 😄 😉 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 6 aktualizacja

@_Artek_  ta informacja że usługa tv jest aktywna to żaden bug z najnowszego softu, ta informacja jest "od zawsze", miałem FB 3.0 była, wymieniłem na FB 6 była od początku (zaznaczam że z usług OPL mam tylko światełko)

@nzmc_06  o tym że przemianowali w nowym sofcie Funboxa na Liveboxa informowałem w sierpniu, jak tylko otrzymałem aktualizację.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 115
  • 415
  • 0

Funbox 6 aktualizacja

@_Artek_ Domyślam się, że sygnał TV jest doprowadzany do wszystkich jak leci, dlatego modem pokazuje 'aktywny'. Bez dekodera i ważnej karty VIACESS i tak nie da się odebrać, więc ryzyko po stronie operatora żadne.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 6 aktualizacja

@ptr1  jest "mniej, więcej" tak jak napisałeś 👍


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 55
  • 0

Funbox 6 aktualizacja

@slav72 w moim FB3 usługa tv jest nieaktywna.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Funbox 6 aktualizacja

@mk1964 pisałem że gdy miałem FB 3.0 to tak było, a wymieniłem go w styczniu 2021 więc nie wiem jak teraz jest, wiem natomiast że na moim obecnym FB 6 usługa tv widnieje jako aktywna od początku. Przy okazji "aktywność" usługi tv zawsze szła w parze z aktywnym dostępem do internetu światłowodowego nawet gdy nie miało się wykupionej tv od Orange.