Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@-brtk-  No właśnie wiem o tym dlatego miałem niezłe zdziwienie jak mi babka powiedziała o niby promocji za 0 zł i że od grudnia router za 400zł tylko 😄

 

@akira77  A jak T-Mobile sprawuje się przez te kilka miesięcy u Ciebie? Były jakieś problemy z siecią albo braki internetu?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 27
  • 32
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

A mógłby mi ktoś sprawdzić jeszcze raz ping tmob -> 1.1.1.1 (cloudflare)? Na looking glass pod 27 ms a wcześniej ktoś wrzucał 4.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Porównanie oferty z konkurencją

Ping na LG odstaje mocno od wyników.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Właśnie testowałem trochę to looking glass od T-Mobile i pingi wyglądają przeciętnie, by nie powiedzieć kiepsko. Ciekawe jak będzie w rzeczywistości 😄

 

Mnie najbardziej ciekawi czy będę mógł grać w gry P2P i hostować bez problemów i bez zablokowanych portów... bo niestety T-Mobile nie pozwala na config swoich urządzeń a swojego routera nie mam.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 94
  • 181
  • 0

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9  Żadnych problemów 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@akira77  Szkoda że nie grasz w gry bo wtedy byłbym wniebowzięty Twoją opinią 😉 Cóż, i tak dzięki 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

Muszę się pochwalić że byłem dzisiaj w salonie T-Mobile i podpisałem umowę na światłowód 300/30 😄 Jutro składam wypowiedzenie Orange ale internet będę miał jeszcze chyba do połowy lub końca grudnia. Technicy z T-Mobile przyjdą do mnie 13 grudnia wszystko zainstalować i skonfigurować.

 

Więc zostały 2 tygodnie i okaże się czy T-Mobile faktycznie lepszy. Może w końcu zacznę grać online jak za dawnych czasów 😄 Cóż, nie mogę się doczekać 🙂


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Porównanie oferty z konkurencją

Cieszymy sie Twoim szczesciem i zyczymy niskich pingow. Jak sie beda pytac z orange dlaczego rezygnujesz to pamietaj zeby powiedziec ze przez slaby ping


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Porównanie oferty z konkurencją

@Banan9: podpisałeś umowę oddzielnie w TM czy z jednoczesną migracją z internetu w Orange?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 656
  • 881
  • 1

Porównanie oferty z konkurencją

@Piotrekk85  Podpisałem umowę oddzielnie, babka w salonie tylko pytała do kiedy mam Orange i ustaliła termin instalacji światłowodu od T-Mobile który przypadł na 13 grudnia w piątek. Oby piątek 13-tego nie był pechowy 😄

 

@Czullo  Jeśli spytają czemu rezygnuję to pewnie że powiem o pingach i lagach w grach, bo jeśli chodzi o youtube czy ogólne działanie stron internetowych itp itd to nie ma tragedii, jest w miarę ok.