Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

🎮 Orange Love Gamers – promocje dla Graczy 🎮

olg.PNG

Dla tych spośród Was, którzy grają w gry za pośrednictwem internetu w Orange niedawno stworzyliśmy specjalną kategorię – Gry online, a teraz tworzymy temat, w którym będą dodawane informacje o ofertach specjalnych dla Graczy.

Nowe oferty będą dodawane poniżej w formie komentarzy, więc jeśli interesują Was takie promocje to wybierzcie Opcje tematu - Obserwuj, aby otrzymywać powiadomienia w Nasz Orange:

obserwuj.png

Jeśli będziecie chcieli zapytać o coś związanego z ofertami – śmiało załóżcie nowy temat.

 

GL & HF!

28 ODPOW. 28

Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

🎮 Orange Love Gamers – promocje dla Graczy 🎮

Na początek skromnie, również coś dla graczy, ale warto przypomnieć o płatnościach z Orange.

Do 80% zniżki na gry w Google Play w dniach 22-27 listopada (rabatem objęte są też inne aplikacje), nie przegap okazji. Już teraz korzystaj z rozrywki jeszcze wygodniej i bezpieczniej, w ustawieniach aplikacji Google Play ustaw płatności z Orange.

 

2011_LINKPOST_01b.png


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

🎮 Orange Love Gamers – promocje dla Graczy 🎮

Kochani mam dla Was dwa news'y i co najważniejsze obydwa dobre 🙂

 

Rzućcie okiem na orange.pl/gamers, bo właśnie do oferty wszedł HP Pavillion Power - bardzo przyzwoity sprzęt specjalnie dla graczy i to w bardzo dobrej cenie 146zł/mc.

 

im-gaming-gear-pavillon.pngim-gaming-windows-logotype.png


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

🎮 Orange Love Gamers – promocje dla Graczy 🎮

I drugi obiecany (oczywiście dobry) news, może nie promocja, ale kolejny Mikołajkowy prezent od kolegów z sieci, że właśnie odpalone zostały specjalnie dla graczy w Orange dodatkowe naprawdę GRUBE "rury" do Blizzard i Gaikai!

game-logo-bnet.png

99f99d9e226e5d95_org_G.png

Szach i mat dla konkurencji czy możemy coś jeszcze zrobić dla graczy ? 🙂


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

🎮 Orange Love Gamers – promocje dla Graczy 🎮

Ho, ho, ho!

 

Nie mogliśmy przecież porzucić naszych graczy na święta, stąd i mała niespodzianka przedświąteczna, dlatego, aby spalić trochę świątecznych kalorii łapcie za pady i trenujcie, bo naprawdę warto.

Pasha1_blog_jpg-750x371.jpg

Zapraszam do udziału w rywalizacji z pashąBicepsem w nietypowym starciu w Forza Motorsport 7. Będą się liczyły ułamki sekund, więc czas się też przesiąść na Orage Światłowód, jak ktoś jeszcze nie ma.

 

Warto trenować, warto próbować, bo do wygrania...5 laptopów gamingowych HP Omen z systemem Windows 10!

 

Nawet jak nie uda się w eliminacjach, to dla kibiców mamy do wygrania smartfony.

Basha_smartfony_blog_jpg.jpg

 

 

Finał i livestream już 8 stycznia 2018 roku o godz. 18:00.

 

Przy okazji wszystkim forumowiczom życzę zdrowych, wesołych, pogodnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

     HypsteRT


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

🎮 Orange Love Gamers – promocje dla Graczy 🎮

I na początek nowego roku coś dobrego dla graczy, jeżeli nie złapiecie się do turnieju, żeby zmierzyć się z Pashą, to pamiętajcie, że zawsze macie szanse na wygranie telefonów.

 

tik, tak...zegar zaczął już tykać, pamiętajcie livestream już 8 stycznia 2018 roku o godz. 18:00.

 

PashaChallenge02.jpg

 

Orange Love Gamers!


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

🎮 Orange Love Gamers – promocje dla Graczy 🎮

Witajcie,

 

po drobnych zawirowaniach chciałbym Was zaprosić na re-play finału konkursu "Prześcignij Pashę" -

livestream już dziś tj. 11 stycznia 2018 roku o godz. 18:00.

 

 

PashaDogrywka01.jpg

 

Orange Love Gamers!


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

🎮 Orange Love Gamers – promocje dla Graczy 🎮

Witajcie,

 

finał konkursu zakończył się bez żadnych niespodzianek - udało się rozegrać 4 rundy, a tym samym 4 lapy gamingowe Omen by HP trafiły do uczestników. Były emocje, było wesoło...

 

Listę laureatów Pasha ogłosił na FB:

PashaFinal.jpg

(tu link)

 

Orange Love Gamers!


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

🎮 Orange Love Gamers – promocje dla Graczy 🎮

Święta, święta i po świętach i w tym całym kiermaszu ofert i reklam umknął "mały" smaczek dla graczy! Mam na myśli oczywiście najpotężniejszą konsolę w ofercie Orange - XBox One X(!)

 

To prawdziwy potwór z prawdziwym 4K, który możecie nabyć również z telewizorem 4K UHD, a dlaczego warto wybrać ofertę z Orange Światłowód? Powodów jest mnóstwo, ale te najważniejsze to:

  • Xbox One X, to gry w rozdzielczości 4K UHD, które potrzebują jeszcze więcej miejsca na tekstury, co w praktyce przekłada się na rozmiary gier na poziomie kilkudziesięciu gigabajtów(!) np. Gears of War 4 - 120 GB, Forza 7 - 100 GB, Destiny 2 - 68 GB, …a należy pamiętać również o aktualizacjach i dodatkowych rozszerzeniach. Taką ilość danych najszybciej ściągniesz z najszybszym interentem Orange Światłowód.
  • Chcesz grać w prawdziwym 4K? W ofercie Orange możesz kupić Xbox One X w zestawie z 55” telewizorem 4K.
  • Xbox One X to nie tylko gry, ale Twoje multimedialne centrum domu, gdzie możesz przeglądać internet, śledzić rozgrywki na Twitch’u i oglądać YouTube, jeżeli wszystko chcesz oglądać w  najlepszej rozdzielczości, bez oczekiwania na buforowanie, to zamów najmocniejszą konsolę z Orange Światłowód.

 

im-gaming-gear-xbox-x-1tb-67.png

i pamiętajcie...

 

Orange Love Gamers!


Pracuję w Orange
  • 143
  • 292
  • 4

🎮 Orange Love Gamers – promocje dla Graczy 🎮

Nie tylko dla graczy…

 

Chciałem podzielić się z Wami jednym doświadczeniem weekendowym, kiedy to walczyłem ze ściągnięciem nowej gry bagatelka prawie 100GB(!) Niestety nie jestem w zasięgu Orange Światłowód, mój ADSL uczy cierpliwości, ale ostatnio wieczorami coś się psuło i nie osiągałem nominalnych prędkości. Diagnoza padała na problem z zasięgiem 😞

 

Okazuje się, że niestety na pasmo 2.4GHz wpływają zakłócenia tzw. elektronicznej niańki chińskiej produkcji podejrzewam, że importowana bez żadnych testów zgodności certyfikatów its., która działa w tym samym paśmie co moje wi-fi. Odłączyłem ten wynalazek i było znacznie lepiej(!) Jednak uparłem się, żeby wycisnąć wszystko co daje mi ADSL, tutaj przypomniałem sobie, że przecież w ofercie Orange jest coś takiego – nazywa się to „Wi-Fi Extender Plus”. Szybko zanurkowałem do szafy, podłączenie ekspresowa konfiguracja i …voila na moim necie w porywach wycisnąłem 1,3MB/s czyli chyba już wszystko co na mojej linii miedzianej jest dostępne.

 

Dzielę się z Wami swoim doświadczeniem, żeby zaoszczędzić Wam trochę nerwów i czasu, a zwłaszcza (zazdroszczę tym co są w zasięgu) graczom, którzy mają  Orange światłowód, bo dzięki extenderowi możecie naprawdę zaoszczędzić sporo czasu ma tych wszystkich kilkudziesięciu GB ściąganych gier i przede wszystkim ich aktualizacji. Z czystym sumieniem mogę polecić, zasięgnąłem języka wewnętrznie na temat tego urządzenia i porównując jego parametry z tymi istniejącymi na rynku, to powiem Wam, że cena też jest mocno konkurencyjna, a biorąc w ofercie Orange Love, to wychodzi 9 zł/miesiąc(!) Biorąc pod uwagę komfort pracy, moim zdaniem naprawdę warto.

 

Więcej można przeczytać tutaj…

airties_front_skos_bez_tla.png

 

Orange Love Gamers!