Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 5
  • 0

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

Strasznie irytujące, bo często podczas gry 😞 nigdy nie jest równe 24 godziny, ani nawet blisko... czasami specjalnie o 6 rano sobie restartuje router, ale i tak zerwie mi połącznie albo samo w środku dnia albo i tak inaczej niż te "24 godziny". Za każdym razem jak mi zerwie połączenie w trakcie gry mówię sobie, że kupię czasowy włącznik prądu i podepnę funboxa pod niego, żeby mieć dzienne restarty o tej godzinie o której ja chcę, ale zapominam 😞


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

Zrywanie sesji jest BARDZO uciążliwe! I nie chodzi o granie. Dajcie UTMy poprawicie BEZPIECZEŃSTWO a nie FB3 bo bardziej techniczni ludzie kombinują jak tylko mogą aby tą kostkę zamienić. Temat pewnie wam znany ... 

dajecie możliwość ustawienia "bez_ochrony" dajcie i ciągłą sesję a bezpieczeństwem zajmę się sam!


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 51
  • 15
  • 1

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

@HypsteRT Moim zdaniem, jest to dosyć uciążliwe, po każdym zerwaniu internetu, nie mam kontroli nad tym, kiedy rozłączy się aktualna sesja. Niestety, moja praca polega m.in. na łączniu się z serwerami z całego świata, które czasami samo łączenie trwa ok. 1minuty. Również hobbystycznie lubie sobie "pyknąć" w jakąś grę online i także, jest to irytujące. 

Jeżeli byłaby możliwość usunięcia lub przedłużenia czasu rozłączania sesji - jestem na TAK.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 62
  • 0

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

osobiście dla mnie to duża niedogodność i fajnie jakby orange coś z tym zrobiło.

Czasami wywala mi neta jak akurat gram czy coś tam robię, niby można reset sesji ale nie zawsze o tym człowiek o tym pamięta i cyk. A tak jakby był reset co 24h, to ustalam sobie, że resetuje się załóżmy o 5 rano kiedy nikt nie używa internetu i mam święty spokój.

Anonim

Nie dotyczy

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

Coś tam Orange napompowało balonik że coś z tym zrobi a wyjdzie jak zwykle - tak jak z routingiem itd... 

 

Bo to wszystko wymaga lat testowania u nich, a u innych wchodzi po max kilku miesiącach...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 2
  • 0

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

Dla mnie jest to uciążliwe, gdy w trakcie grania online zostanę wyrzucony z serwerów. Można robić restart routera wcześnie rano i kontrolować czas trwania sesji, ale i tak w pewnym momencie się o tym zapomni i później nieoczekiwanie utraci się połączenie. Nie każda osoba wie, że następuje restart sesji, a później, gdy będzie robiła coś ważnego w internecie to utraci połączenie i nie będzie z tego zadowolona.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 11
  • 0

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

Bardzo uciążliwe zwłaszcza że nigdy nie wiadomo kiedy nastąpi, nie można nic zaplanować...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 6
  • 0

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

Dla mnie to powód, dla którego z utęsknieniem czekam na pojawienie się konkurencji dla Orange w mojej miejscowości 🙂 


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 472
  • 732
  • 11

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

Rozłączanie co 22/24 godziny jest bardzo uciążliwe i w przypadku FTTH nie powinno mieć miejsca, ewentualnie dajcie wybór użytkownikowi czy chce by jego sesja się restartowała co 24 godziny. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 62
  • 0

Sesja PPP – restart sesji połączenia z internetem co 22/24 godziny

Jak widać problem jest, sam nawet pisałem nieraz w tej sprawie do pomocy technicznej orange, odpowiedź zawsze była krótka, że nic nie wiedzą, że póki co raczej nic z tym nie zrobią, gdy ich pytam z kolei w czym jest tak duży problem dla najwiekszej sieci w polsce ustawić reset połączenia co 24h odpowiadają, że oni nie mają wglądu do takich informacji i trxeba jeszcze gdzies wyzej iść się pytać xD