Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

@AnonimOd godziny 22.15 żeglowałeś na NO aż do poranka dziś.

Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

@Anonim, to ktoś tu kłamie. Zaraz Ci udowodnię, bo zrobiłem screena dzisiaj przed logowaniem. Faktycznie wylogowałem się zaraz po wpisie w Pogaduchach-22:15. Sorki, nie zapisał się, ale widziałem offline 22:15. Teraz jest dziwniejszy stan, bo ktoś nas ogłupia...chyba nie system. Komentuję w Chrome, ale chciałem sprawdzić stan na IE. Tam nie byłem zalogowany...dziwne, więc widziałem godz. 11:45, czyli stan kontroli. Jak się na IE zalogowałem, to w rozwinięciu na drugiej stronie miałem stan online 50 minut, czyli jakby potwierdzenie faktycznego stanu po porannym zalogowaniu się. Więc gdzie jest problem? Ja wiem, kiedy surfowałem, ale IE w momencie sprawdzania zaczęła wariować. Jeszcze nie oszalałem. 

online.JPG11 00.JPG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32331
  • 36274
  • 1366

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

Proponuję używać NO na jednej karcie, w jednej przeglądarce i wylogować się przed przejściem do innej przeglądarki/innego urządzenia.
Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

@Piotrekk85, czy ja czegoś nie kumam, czy @Artur mówi niewyraźnie? Zalogowanie na telefonie i PC trzyma sesję, więc gdzie leży problem? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32331
  • 36274
  • 1366

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

@Artur pisał chyba coś innego. Aby zniknął status online, trzeba wylogować się ze wszystkich kart, okien, przeglądarek, urządzeń a nie ostatniego (przynajmniej ja tak go zrozumiałem).
Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

Ale online tak działa, że jak trzyma sesję, to skutecznie. To widać czasami przy przejściu na konto. Czasem trzeba się logować, a czasami trzyma i tu i tam. Czy wszystko trzeba wykładać, jak kawę na ławę? Filmowcem bym został. Uwierz mi na słowo, że działa, jak chce.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32331
  • 36274
  • 1366

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

Po screenach prezentowanych przez Ciebie przy okazji różnych innych tematów widać, że korzystasz z Nasz Orange na kilku kartach naraz. Czy przed zamknięciem karty wylogowujesz się z NO?

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32331
  • 36274
  • 1366

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

Film nie pokazuje, że nie masz innej sesji. Poza tym zróbcie pomysł by dodano guzik "wyloguj ze wszystkich sesji". Poza tym zakładka użytkownicy online nie pokazuje osób online a te które się ostatnio zalogowały z jakąś karencją od poprzedniego logowania.
Anonim

Nie dotyczy

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

Już niema filmiku 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Status online/offline nie zmienia się po wylogowaniu

@Anonim, filmu @Anonim? Został usunięty na prośbę autora.

A odnośnie tego, że "nie zajmiemy się tematem statusu" to wyraziłem się zbyt krótko przez co niezbyt precyzyjnie. Chciałem powiedzieć, że mamy ograniczone "moce programistyczne" i musimy wybierać na co je przeznaczyć. Aktualnie w Nasz Orange są rzeczy naszym zdaniem bardziej pilne, np. nie działające rankingi czy ucinanie części tekstu podczas edycji komentarzy w wersji mobilnej. I jeszcze parę rzeczy. Dlatego w tej chwili nie możemy zająć się statusem online, mam nadzieję, że to rozumiecie. Nie rozdwoimy się z dnia na dzień. Niemniej możecie współdecydować o priorytetach dodając pomysły.

Ponieważ widzę wątpliwość wyżej to doprecyzuję: kiedy klikamy Wyloguj to wylogowujemy się wyłącznie z tej konkretnej przeglądarki tego konkretnego urządzenia. Jeśli więc mamy Nasz Orange otwarte w dwóch przeglądarkach i klikniemy Wyloguj się w jednej z nich to będziemy cały czas online, bo jesteśmy zalogowani w drugiej przeglądarce. To samo oczywiście tyczy się różnych urządzeń.

Na chwilę obecną nie mamy przycisku, który pozwoliłby wylogować się ze wszystkich sesji, we wszystkich przeglądarkach, na wszystkich urządzeniach. Zgłoszenie tego jako pomysłu może pomóc w stworzeniu takowego 🙂