Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Zatrzymane chwile

No... Powiem Wam - 3 lata... To szmat czasu 🙂

Tyle się przecież rzeczy zadziało Szczęśliwy robot


Jestem pełen uznania dla tych, którzy stworzyli to miejsce - i po naszej stronie (pracowników), i po waszej stronie (klientów-użytkowników). @Remi ma rację - jesteście bez wątpienia współtwórcami tej społeczności i to ona zawdzięcza Wam miejsce, w którym się obecnie znajduje.

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Zbieg okoliczności i dziejowy znak sprawił, że doczekaliśmy skromnego, aczkolwiek wspaniałego zaszczytu świętowania  naszej rocznicy. Oby nam się wszystkim dobrze działo (i nigdy zaś nie chciało), forum w siłę wciąż wzrastało, a że to jest wciąż za mało, to konfetti by się zdało Emotikon: Bardzo szczęśliwy

1sierpień.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Skoro III Urodziny Społeczności NO, to od dziś do końca Sierpnia świętuję na NO 😄

impreza-ruchomy-obrazek-0019.gif

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


@Anonimnapisał(-a)

Skoro III Urodziny Społeczności NO, to od dziś do końca Sierpnia świętuję na NO 😄

impreza-ruchomy-obrazek-0019.gif


Hej, hej @Anonim !!! Chcesz, bym "zakablował" biskupowi i farorzowi, że przeginasz mocno w Miesiącu Trzeźwości??? Emotikon: ZaskoczonyEmotikon: MrugającyEmotikon: Język 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim  no to zrobię Imprezkę bez picia, bez trunków wyskokowych 😉

1363180290_by_Mudzina.gif

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim , "stypa kościotrupów" bez zapitki i zagrychy? Wpadasz z jednej skrajności w drugą. Najlepiej daj sobie zbadać serducho, bo wykorkujesz, a ja tego Ci nie życzę Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Anonim  bez trunków to tylko taka Impreza, wcale to nie stypa jest 😉

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Nie byłbym pewny, co przemycili Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

Tam w tyle i ja tańcuję jako robot z avatara, nic nie pijemy ani nie palimy, tak tylko radośnie tańcujemy, bo zmartwień nam brak 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Zatrzymane chwile

Zróbcie sobie miesiąc "miłości do wątroby" 😄