Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Dokładnie, ale terochę zbaczamy z tematyki.....dobra bo dostanę kolejną zółtą kartkę i 😜 I będę grzał ławę 😜 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Ciekawe kiedy opis bonusów zostanie zaktualizowany w aplikacji Mój Orange (bo ciągle są te bardzo bardzo stare).
Anonim

Nie dotyczy

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Myśłę że przy kolejnej aktualizacji aplikacji...chociaż moja wersja na WP jest...........


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Ale za to, wasze pakiety działają (internet w części) w UE 🙂 A nasze nie 🙂

* a dokładniej tak będzie od 15.06


Pracuję w Orange
  • 50
  • 25
  • 3

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Z chęcią zrezygnuje z internetu w roamingu a nawet i tych rozmów na rzecz 20GB w kraju 😄


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Większe bonusy w Orange Free na kartę!


salatatm napisał(-a):

Z chęcią zrezygnuje z internetu w roamingu a nawet i tych rozmów na rzecz 20GB w kraju 😄


Nie zrezygnujesz, bo masz lojalkę, my nie 🙂


Pracuję w Orange
  • 50
  • 25
  • 3

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Ah ty okrutniku 😄 gdyby nie to że w abo przy przedłużeniu są telefony odnowione to już byłbym na karcie 😄 dobra nie robię więcej offtopa 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6993
  • 182

Większe bonusy w Orange Free na kartę!


salatatm napisał(-a):

Ah ty okrutniku 😄 gdyby nie to że w abo przy przedłużeniu są telefony odnowione to już byłbym na karcie 😄 dobra nie robię więcej offtopa 🙂


Mogę przyjąć opis użytkownika "Okrutnik" 🙂

POZIOM 23, OKRUTNIK


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 107
  • 117
  • 1

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

W praktyce prowadzi nas to do ofert no limit na internet, chociaż limity pewnie jeszcze długo pozostaną w regulaminach, bo zawsze znajdzie się grupka backupowiczów internetu.

 

Chciałoby się jakieś dodatkowe usługi albo obniżki cen, ale wiadomo, że tego nie ma co oczekiwać, bo i tak jest już śmiesznie tanio. Nie dziwię się, że Orange nie chce dać korzystać z tego w roamingu, bo by transfer w UE skoczył na potęgę. Chociaż ja bym poszedł na wymianę w roamingu nawet 10:1, bo przez ten czas uzbierałem 178 GB i nie ma opcji, żebym wykorzystał to co dostaję każdego miesiąca.

Co mnie śmieszy to jeszcze te środki promocyjne, których nigdy nie wykorzystałem, bo się nie da przy no limit.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Większe bonusy w Orange Free na kartę!

Super, Orange pokazuje kolejne możliwości zwiększając GB w ofercie. Pewnie na tym sie nie skończy Emotikon: Bardzo szczęśliwy