Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7026
  • 183

Nie działa spotify na transmisji danych

Godz. 19.45 strona NO nie działa, poczta działa. Samolot i działa wszystko...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie od godziny 12:17 odkąd użyłem trybu samolotowego na razie wszystko działa, czy będzie działać jutro rano po całej nocy...? Się okaże, Orange powinno udzielić jakieś rekompensaty wszystkim poszkodowanym, którzy od miesiąca jak się wyraził @Katani1 używają trybu "samolot i działa wszystko" jeśli chodzi o stronę NO jak zauważył @ketrasaArtur u mnie też ładuje się wolniej, ale się ładuje.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych


@Matnapisał(-a)

Koledzy działają i sprawdzają. Sprawa nie jest jednak tak oczywista. Dzięki za przykłady.


Może pan rozwinąć myśl, co to znaczy że sprawa nie jest tak oczywista?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Godzina 5:35 internetu w telefonie nie mam w ogóle. Samolot i działa wszystko.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@ketrasaArtur jeśli chodzi o przykład strony NO, próba na OFnK przed chwilą - po kilku sekundach niczego przeglądarka wyrzuciła błąd.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Nie działa spotify na transmisji danych

@marekw obecni korzystam z internetu Orange na kartę z dwóch różnych urządzeń. Od godziny 5.40 nie mam żadnego błędu. Strony trochę wolniej mi się lądują, ale wszystko wczytuje się bez kłopotów. Przez 4 godziny testowania internetu 5G w Lublinie często wczytywałem strony NO (bo tam były podane lokalizacje BTS-ów 5G) i wszystko płynnie działało. Żadnych przerw i konieczności restartowania smartfona. Może jednak ta usterka zależy od regionów, dlatego @spiro zadawał pytania o regiony.

U mnie to styk województw: lubelskie, mazowieckie podlaskie, wschód Polski Emotikon: Mrugający


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@ketrasaArtur od osób które pisały tu na forum, można się dowiedzieć że problem występuje w regionach: Śląsk, Podkarpacie, ktoś chyba pisał o Szczecinie, pewna osoba pisała że jest z Poznania i że była też we Wrocławiu i też był problem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Nie działa spotify na transmisji danych

@murashid czyli zachodnia i południowa Polska. Szkoda, że pojawił się taki problem i od dłuższego czasu nie może zostać usunięty. Ja zauważyłem tylko taka zależność. Jak pojawi się post od użytkowników, że znowu nie działa Spotify, czy strona NO, ja zauważam znaczne spowolnienie działania strony NO. Dziś rano zaobserwowałem, dosłownie przed pojawieniem się postu od @marekw, znaczne spowolnienie działania strony NO. W tedy również występuje problem kliknięcia like lub skorzystanie z wyszukiwarki NO. Edytowanie posta i jego publikacja też jest spowolniona. czasami zastanawiam się, czy coś mi się w kompie nie zwiesiło. Emotikon: Mrugający Strony ładują się, ale trzeba czekać dwa, trzy razy dłużej.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@ketrasaArtur Ja wchodząc na to forum przez telefon, widzę najpierw czarny ekran a dopiero po chwili ładuje się strona. Poczytaj stronę czternastą tam prosiłem żeby ludzie pisali skąd są

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Na-karte/highlight/false/page/14/threa...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

@ketrasaArtur ciemność widzę, ciemność🤔Screenshot_2019-12-14-07-46-01-346_com.ksmobile.cb.png