Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Nie działa spotify na transmisji danych

@murashid ja również widzę Twoja ciemność ... Dajcie tu jakąś muzyczkę Emotikon: Mrugający

 

Screenshot_2019-12-14-07-50-26.png


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 30
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Wiecie drodzy Państwo że pierwszy post był napisany 3 tygodnie temu? 🙂

Przecież w IT pracują setki ludzi, ja nie mogę pojąć, jak jedna z największych sieci nie może uporać się z problemem xD. To tak jak byś kupił auto w salonie i producent nie potrafił naprawić zepsutej wycieraczki 😄

Największy ich błąd to brak współpracy z użytkownikami, ile osób faktycznie się z nami kontaktowało i próbowało wspólnie coś zdziałać?

Bo to jest taka głupia polityka, przecież nie wolno się przyznać że coś jest nie tak, jesteśmy najlepszą siecią i nie mamy problemów, zobaczcie, od samego początku nawet się nie zainteresowali, było zwalanie na użytkowników i ich urządzenia, standardowo.. 

Robienie z ludzi idiotów "proszę przywrócić ustawienia fabryczne". Wiedzą że mają problem, a i tak za niepełnosprawną sieć trzeba płacić całą kwotę :), i żeby nie było że jestem cebulą, 25zł to nie majątek, ale niesmak pozostaje.

To powinno wyglądać tak jak w normalnym dziale technicznym, wisi Ci transmisja danych, dzwonisz na infolinię i facet z IT próbuje coś zmieniać aż nie zatrybi.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7019
  • 182

Nie działa spotify na transmisji danych

Jak pisałem w innym wątku problemem nie jest wolne działanie strony NO lecz jej nie wczytywanie. Otrzymuję taki komunikat:

 

Screenshot_20191128-085142.png

Do tego doszedł problem z synchronizacją poczty w domenie orange.pl. Od ostatniego samolotu minęło ponad 12 godzin i jeszcze wszystko działa. Pewnie zapeszyłem...


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Nie działa spotify na transmisji danych

U mnie w moim już dwunastoletnim autku serwis Opla nie uporał się ze wskaźnikiem paliwa. Po zatankowaniu pokazuje mi stan z przed tankowania. Usterka niemożliwa do zdiagnozowania. Wróciłęm do metody Trabanta. Sprawdzam kijkiem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Więc rozumiem Orange, że nie może uporać się z problemem i trwa to tak długo, ale zakładam, że wyrobią się szybciej niż 12 lat Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Nie działa spotify na transmisji danych

@Katani1 ja natomiast zauważyłem, że jak się pojawia post o braku dostępu do NO, to w moim regionie wczytywanie stron NO jest w tedy spowolnione. Po mniej więcej 30 minutach do godziny czasu problem ustępuje i wszystko działa dalej dalej poprawnie.

Dziś korzystam już z transmisji Orange od 5.40 i z samego rana widać było ewidentne wolne działanie NO, a za chwilę w tym temacie pojawił się post od @marekw o będzie w przeglądarce strony NO.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7019
  • 182

Nie działa spotify na transmisji danych

Dla mnie dziwne jest to, że błędy u mnie zdarzają się tylko w domenie orange.pl - strona www i poczta. Spotify nie używam, aplikacja bankowa Citi też działa. Żadnych innych błędów w działaniu internetu na telefonie nie zauważyłem.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Nie działa spotify na transmisji danych

@Katani1 mnie też mocno całą ta sytuacja dziwi. Sądząc po screenie, który zamieściłeś to musi być jakiś problem z serwerem DNS Orange. Może jakiś atak z internetu, albo duża ilość zapytań i nie wyrabia już z obsługą, chyba, że ktoś technik wsadził pazurki w serwer i nie może teraz naprawić zaistniałego błędu. Ktoś z Orange już zainteresował się tematem, bo nie dawno był post w tej sprawie. Może w końcu zadziałają i usuną usterkę Emotikon: Mrugający 


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Co do powolnego otwierania się stron w dalszym ciągu nie zwracam na to uwagi bo mam trochę rzeczy pootwierane na każdym z urządzeń i różną siłę i jakość sygnału.

5 minut temu (9:40) restartowałem samolot + aplikację Spotify na 1x flexie i 2x OFnK.

Aktualnie na

OFnK: działa Spotify, spotify.com, Spotify Connect; NO

flex: działa Spotify, spotify.com; NO. Nie działa Spotify Connect.

Dalej Dąbrowa Górnicza. Jak dobrze pamiętam, po jakimś czasie przestanie działać NO na OFnK.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 114
  • 77
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Godzina 11'33 internet w telefonie nie działa, 11'35 tryb samolot i wszystko działa, takie rzeczy tylko na święta w Orange 👍


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 12
  • 18
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

orange.png
Na modemie który mam wpięty w router też wysypuję się nasz.orange myślałem że to strona padła, ale po przełączeniu się na P L A Y działa  : /