Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

zmiana taryfy przez Orange

Nie wspomne juz o tym ze nie ma darmowych rozmow za 3 zlote z wybranym numerem. Bylo minelo... 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

zmiana taryfy przez Orange

Dzisiaj zmieniono mi bez wczesniejszego informowania o migracji do orange free z nowe orange go. Przeciez nie bede calej strony przeszukiwac zeby sie dowiedziec ze sa zalozenia likwidacji mojej taryfy, moi rodzice tez maja nowe orange go a nie korzystaja z inernetu to skad maja wiedziec ze szanowne orange im zmieni taryfe?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

zmiana taryfy przez Orange

@Iska dowiedza sie wtedy, kiedy Ty czyli po zmianie. A tak na powaznie to Orange zgodnie z regulaminem zakoczylo oferte Nowe Orange Go. Informacja (podobno) byla na stronie internetowej. Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

zmiana taryfy przez Orange

Miały być powiadomienia vs SMS, cóż nie wszyscy dostali je, ale zmiana nie jest niekorzystna, więc nie ma co narzekać @Iska  😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zmiana taryfy przez Orange

Na dole orange.pl jest zakładka o dziwnie brzmiącej nazwie ważne komunikaty.

info.PNG

Oczywiście wymaganie by ktoś o zdrowych zmysłach tam zaglądał jest absurdalne. Ale prepaidy mają to do siebie, że sporo osób rejestruje numery bez podania tradycyjnego adresu pocztowego czy maila. Brak zgód obsługowych. A Orange nie wpadło na pomysł by informować smsem (bo na to też podobno trzeba mieć zgodę). Zasłaniać RODO się można. Ale spokojnie - pewnie za jakieś 10 lat UOKIK się tym zajmie.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

zmiana taryfy przez Orange

@Anonim oj, ostrożnie. Mi tak zmieniono taryfy na 2 numerach i SMS do Orange z 1gr podrozal do 20gr. Pomóż różnice przez 50 lub więcej... Pakiety nolimit z netem mnie nie interesują, myślę nad tanim abo albo zmiana sieci, ale to się jeszcze zobaczy.

Anonim

Nie dotyczy

zmiana taryfy przez Orange

Dawne czasy jak w T-Mobile jeszcze byłem, to słano na domowy adres wszystko, klient był na bieżąco, teraz XXI wiek i ani na @... ani na adres korespondencyjny nic Operator nie śle, ciekawe dlaczego?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

zmiana taryfy przez Orange

TM też dla prepaidów ostatnio wiele nie przesyła. Sporo numerów rejestrowanych jest bez adresu.
Anonim

Nie dotyczy

zmiana taryfy przez Orange

Teraz chyba żaden Operator tego nie robi, na stronie www pewnie jest wzmianka i tyle.