Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Na wczorajsze zgloszenie do BOK otrzymalam dzis smsowa odpowiedz:

"Witamy, informujemy ze obecnie prowadzimy intensywne prace nad poprawa jakosci uslug. Tymczasowym rozwiazaniem jest restart aparatu lub przejscie na chwile w tryb samolotowy. Przepraszamy za niedogodnosci".

 

Nie no, jasne, faktyczna poprawa jakosci uslug, wywrocic do gory nogami routing do calej domeny i to tak intensywnie uzytkowanej jak Spotify 🙂 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Znalazłem patent na zgłoszenie. Zgłaszam, że nie działa strona nasz.orange.pl bo faktycznie nie działa i prawdopodobnie z tego samego powodu. Działa na wi-fi na mobilnych już nie xD


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

W czasie trwania jednej sesji połączenia danych (router z kartą OFnK nie restartowany i w tym samym miejscu) - spotify jest offline po niecałych 3 godziny od mojej poprzedniej wiadomości. Nasz.orange.pl działa, flex - działa. Spróbuję zauważyć na jeszcze jednej karcie OFnK (ta bezpośrednio w telefonie), po jakim czasie spojrzenie na aplikację spotify da tryb offline aplikacji, nie odtwarzam nic.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 43
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Dostałem odpowiedź, że o 10.12 naprawili xD reset zrobiłem i zobaczymy za kilka godzin.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 16
  • 27
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Coś się zaczyna dziać xd


IMG_20191204_135121.jpg

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

I od tych dwóch godzin (ostatnia wiadomość, nie żadna akcja na numerze), o dziwo, spotify na tym drugim numerze OFnK nadal działa. Za to nie działa nasz orange pl, właśnie piszę z flexa.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

Nie działa spotify na transmisji danych

A ktoś z Was używa poczty w domenie orange.pl przez telefon ? Jeśli nie działa nasz.orange.pl  to u mnie także nie działa poczta. Po restarcie danych komórkowych oczywiście na kilka godzin jest spokój.

 

Moje problemy:

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Siec-i-dostepnosc-uslug/page/1/thread-...


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 9
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

w jaki sposób zgłaszacie problem, że jest on dalej analizowany i dostajecie smsy z informacją o statusie sprawy?

Ja jak rozmawiałem parę dni temu z konsultantem (czat przez apkę mobilną) to mnie zlał stwierdzeniem, że niemożliwe, żeby Orange blokowało dostęp do pojedynczych stron i żebym pisał do dostawcy usługi (Spotify)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2816
  • 7030
  • 183

Nie działa spotify na transmisji danych

Zgłaszajcie problemy w sposób podany przez @Piotrekk85 , może w końcu coś z tym zrobią.

 

https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Nowe-M%C3%B3j-Orange-zg%C5%82o%C5%9B-problem-technic...


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 48
  • 50
  • 0

Nie działa spotify na transmisji danych

Na flexie rozmawiałem na czacie i poprosiłem o zgłoszenie do nich, na OFnK to chyba w Mój orange na stronie to robiłem w okienku czatu na dole.