Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 4
  • 0

[archiwum] Jak przelać środki ze skarbonki

A jak przelać środki z konta promocyjnego na konto główne?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Jak przelać środki ze skarbonki

@Ruda21 możesz to zrobić w Mój Orange lub

  • jeśli chcesz, żeby złotówki trafiły na konto promocyjne do Orange, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści PROMO X pod numer 8048, (gdzie X oznacza pełną kwotę, jaką chcesz przelać, np. 7)
  • jeśli chcesz, żeby złotówki trafiły na konto promocyjne do wszystkich, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści ROZMOWY X pod numer 8048 (X oznacza pełną kwotę, jaką chcesz przelać, np. 7)
  • jeśli chcesz, żeby złotówki trafiły na konto główne, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści GLOWNE X pod numer 8048 (X oznacza pełną kwotę, jaką chcesz przelać, np. 7)

Za przelew na konto promocyjne do Orange dostajesz jeszcze 50% więcej!

Pozdrawiam :cathappy:

 

Usługa skarbonki jest jeszcze aktywna tylko do 31.12.2020. Później zostanie wyłączona.

 

___________________

* W ramach edycji dodano odnośnik do Bazy wiedzy - moderator Kinga

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

20 ODPOW. 20
Anonim

Nie dotyczy

Jak przelać środki ze skarbonki

@Ruda21 możesz to zrobić w Mój Orange lub

  • jeśli chcesz, żeby złotówki trafiły na konto promocyjne do Orange, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści PROMO X pod numer 8048, (gdzie X oznacza pełną kwotę, jaką chcesz przelać, np. 7)
  • jeśli chcesz, żeby złotówki trafiły na konto promocyjne do wszystkich, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści ROZMOWY X pod numer 8048 (X oznacza pełną kwotę, jaką chcesz przelać, np. 7)
  • jeśli chcesz, żeby złotówki trafiły na konto główne, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści GLOWNE X pod numer 8048 (X oznacza pełną kwotę, jaką chcesz przelać, np. 7)

Za przelew na konto promocyjne do Orange dostajesz jeszcze 50% więcej!

Pozdrawiam :cathappy:

 

Usługa skarbonki jest jeszcze aktywna tylko do 31.12.2020. Później zostanie wyłączona.

 

___________________

* W ramach edycji dodano odnośnik do Bazy wiedzy - moderator Kinga


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Jak przelać środki ze skarbonki

► Niektóre posty (oddo) zostały tutaj przeniesione z obszaru komentarzy do artykułu z Bazy Wiedzy pt. Skarbonka. Poruszają bowiem zbliżone zagadnienia. Więcej informacji tutaj - Moderator Wiktor ◄

 

Jeszcze uwagi co do przelania.

 

Jak przelać środki na konto główne lub promocyjne?

Obecnie jest to możliwe SMS-em lub przez serwis internetowy Mój Orange.

 

Aby przelać środki za pomocą SMS-u:

  • na konto główne, należy wysłać SMS o treści GLOWNE X pod numer 8048, gdzie X to kwota w pełnych złotówkach, nie mniej niż 5, np. GLOWNE 5 powoduje przelanie 5 zł na konto główne.
  • na konto promocyjne, należy wysłać SMS o treści PROMO X pod numer 8048, gdzie X to kwota w pełnych złotówkach, nie mniej niż 5, np. GLOWNE 5 spowoduje przelanie 5 zł na konto promocyjne. Dodatkowo przy przelaniu na konto promocyjne, otrzymujesz 50% wartości przelewu więcej. Np. przelewając 10 zł, dostaniesz 15 zł na konto  promocyjne.

Aby przelać środki za pomocą serwisu internetowego Mój Orange:

Należy zalogować się do serwisu Mój Orange, a następnie przejść do sekcji Zarządzaj, i opcji Pakiety i Usta....

Wybrać Bonusy za doładowania i kliknąć Zobacz szczegóły przy usłudze Skarbonka.

 

 

skarbonka_naszorange_01.png

 

 Następnie, wybieramy przycisk Poznaj szczegóły przy opcji odpowiadającej temu, czy chcemy przelać środki na konto główne (1), czy promocyjne (2)

 

skarbonka_naszorange_02.png

 

W nowym okienku, w polu Kwota przelewu, wpisujemy kwotę, jaką chcemy przelać - minimum 5 zł, wpisujemy pełną liczbę, bez żadnych dodatków.

Jeśli chcemy np. przelać 5 zł, wpisujemy po prostu 5

skarbonka_naszorange_03.png

 

 Na koniec klikamy Doładuj.

 

Niezaleznie od kwoty przelewu, środki przedłużają ważność konta o 7 dni od daty przelewu - jeśli termin ten jest krótszy. Jeśli masz konto ważne dłużej, ważność nie zostanie przedłużona.

 

Środki z konta promocyjnego, można wykorzystać na rozmowy, SMS-y i MMS-y w sieci Orange, a także na transfer danych wg stawki cennikowej (0,01 zł za 100 kB w Orange Free na kartę i Orange SMART na kartę, 0,12 zł za 100 kB w Orange Yes, i 0,25 zł za 50 kB w pozostałych taryfach). Nie można ich wykorzystać na zakup pakietów i usług ani przelać na inne konto.

 

Anonim

Nie dotyczy

Jak przelać środki ze skarbonki

U mnie już niedługo pęknie świnka 😜 Idą święta więc.......pieniążki się przydadzą.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Jak przelać środki ze skarbonki

Nie chomikuj za wiele bo jest limit 200 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Jak przelać środki ze skarbonki

Wiem o tym @Piotrekk85 🙂 Mam jakies 60 zł w Skarbonce 😜


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 0

Jak przelać środki ze skarbonki

Dzięki za pomoc mi, przekazałem złotówki ze skarbonki na kartę SIM w Konto Główne na profilu zarządzania mojego telefonu na profilu My Orange o nazwie co jest w./w.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Jak przelać środki ze skarbonki

537379 odsłon - rekord na NO 🙂 A odpowiedź dodał pablo_ck 😜 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Jak przelać środki ze skarbonki

Z racji dużej ilości odwiedzin dodaję odnośnik do atykułu, gdzie znajduje się również regulamin usługi: http://www.orange.pl/kid,4000377334,id,4002010578,title,skarbonka-,article.html


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Jak przelać środki ze skarbonki


@Anonim napisał:

@Ruda21możesz to zrobić w Mój Orange lub

  • jeśli chcesz, żeby złotówki trafiły na konto promocyjne do Orange, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści PROMO X pod numer 8048, (gdzie X oznacza pełną kwotę, jaką chcesz przelać, np. 7)
  • jeśli chcesz, żeby złotówki trafiły na konto promocyjne do wszystkich, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści ROZMOWY X pod numer 8048 (X oznacza pełną kwotę, jaką chcesz przelać, np. 7)
  • jeśli chcesz, żeby złotówki trafiły na konto główne, wyślij bezpłatnego SMS-a o treści GLOWNE X pod numer 8048 (X oznacza pełną kwotę, jaką chcesz przelać, np. 7)

Za przelew na konto promocyjne do Orange dostajesz jeszcze 50% więcej!

Pozdrawiam 🙂