Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podstępne wprowadzenie opłaty za rozmowę z doradcą przez aplikację Mój Orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Podstępne wprowadzenie opłaty za rozmowę z doradcą przez aplikację Mój Orange

tak jest, a było; połączenie dla abonentów dzwoniących z kraju jest bezpłatne. Niewielka zmiana, ale kosztuje. W mojej ocenie partnerzy a są nimi w tym biznesie;Klient czyli TY, MY wszyscy, a z drugiej strony ORANGE- są wobec siebie lojalni, co w języku cywilizacji ziemskiej znaczy mniej więcej; NIE OKŁAMUJĄ SIĘ i nikt nikogo nie okradnie podstępnie w czasie trwania umowy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podstępne wprowadzenie opłaty za rozmowę z doradcą przez aplikację Mój Orange

Kiedy tak było? Połączenie z aplikacji mój Orange nie było uregulowane w żadnym cenniku. Polegało na wybraniu specjalnego numeru wewnętrznego. Jak pobierzesz stary apk, nadal możesz łączyć się za free. Od 4.1 aplikacja łączy z innym numerem po prostu.

Spójrz też na to, że abonamenty tanieją i marży jak kiedyś którą można było przeznaczyć na utrzymanie obsługi już nie ma wysokiej.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Podstępne wprowadzenie opłaty za rozmowę z doradcą przez aplikację Mój Orange

Jak zadzwonisz z innej sieci na 510 100 100, to w większości przypadków są to połączenia darmowe (zgodne z cennikiem danego operatora).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Podstępne wprowadzenie opłaty za rozmowę z doradcą przez aplikację Mój Orange

aplikacji niższej niż 4.1 nie pobierzesz, tak czy owak wprowadzanie nocne jest nieuczciwe.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podstępne wprowadzenie opłaty za rozmowę z doradcą przez aplikację Mój Orange

Z nieoficjalnych stron można pobrać. Zostaje jeszcze w dni robocze czat do kontaktu.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 2
  • 0

Podstępne wprowadzenie opłaty za rozmowę z doradcą przez aplikację Mój Orange

Mamy kombinować jakieś źródła nieoficjalne dla pobranie aplikacji? Pozbawione sensu. Czy nie byłoby prościej i uczciwie zamieścić informację na stronie Mój Orange, ukazującą się po otwarciu strony? Brak takiej jest nieuczciwością.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Podstępne wprowadzenie opłaty za rozmowę z doradcą przez aplikację Mój Orange

Jest takie info w aplikacji. Przewiń wątek wcześniej to jest screen.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 28
  • 33
  • 0

Podstępne wprowadzenie opłaty za rozmowę z doradcą przez aplikację Mój Orange

Zawsze można dyskutować - zależy po której jesteśmy stronie barykady. Wiem, że informacja jest w aplikacji. Ale ja korzystałem z tej aplikacji do dzwonienia do konsultanta jeszcze jak była za darmo. Na co dzień używam jej do sprawdzenia stanu konta. I nagle pod sklepem doładowałem stary numer, doładowanie nie przyszło, chcę zadzwonić z moj orange a tu, że płatne. I co Piotrze - mam szukać na komórce w w tym cenniku ile to kosztuje? A w którym miejscu wyraźnie jest napisana cena za połączenie z Mój Orange? Jako człowiek dorosły poradzę sobie. Problem w tym, że wielokrotnie wcześniej byłem informowany o darmowych połączeniach w ten czy inny sposób, aplikację uruchamiam co kilka dni - wystarczyło w niej umieścić komunikat - uczciwe zasady brak zaskoczenia. I tak nie zmienię oparatora bo to jest siła przyzwyczajenia. Ale niesmak pozostał. Swoją drogą co się zmieniło, że nagle tak koszty wzrosły? Jeszcze rok temu hurra jak super, bijemy tu konkurencje - a teraz musicie zrozumieć koszty. A może po prostu nie podnosić cen. Euro spadło, benzyna na tym samym poziomie - czemu trzeba podnieść ceny? Jakość obsługi spada jak widać a ceny trzeba podnosić - takie nasze, polskie.

a tutaj cytaty z lipca 2016 "Wszystko jest w porządku, bo na dzień dzisiejszy funkcja bezpłatnego połączenia jest dostępna po zalogowaniu do usług mobilnych, czyli właśnie telefonu komórkowego, także na kartę lub internetu mobilnego. Planujemy dodanie analogicznej funkcji dla usług stacjonarnych, ale jeszcze nie wiemy, kiedy będzie dostępna.",

a z sierpnia 2016 To akurat logiczne bo za rating połączeń odpowiada dany operator Emotikon: Szczęśliwy. Jeszcze nie mamy szansy wpływania na to jak np. Play rozlicza koszty połączeń swoich kart Emotikon: Szczęśliwy. Możemy ich poprosić aby były darmowe ale raczej z marnym skutkiem Emotikon: Szczęśliwy Emotikon: Szczęśliwy Emotikon: Szczęśliwy. Dla nich to zwykły numer Emotikon: Szczęśliwy.". To szybko wam zanikła chęć planowania - a może poprosicie Play - może oni zgodzą się na darmowe połączenia 🙂

Czasem lepiej się czymś nie chwalić niż potem raczkiem po cichu się wycofywać.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Podstępne wprowadzenie opłaty za rozmowę z doradcą przez aplikację Mój Orange


TomekBu napisał(-a):

Swoją drogą co się zmieniło, że nagle tak koszty wzrosły? Jeszcze rok temu hurra jak super, bijemy tu konkurencje - a teraz musicie zrozumieć koszty. A może po prostu nie podnosić cen. Euro spadło, benzyna na tym samym poziomie - czemu trzeba podnieść ceny?


Informację o wprowadzeniu opłat można przeczytać tutaj.  Emotikon: Szczęśliwy

 

"Po przeliczeniu kosztów związanych z bezpłatnymi połączeniami - musieliśmy zdecydować czy zachować je bezpłatne i podnieść opłaty w innych "miejscach" czy przywrócić opłatę za połączenie (na początku połączenia z appki były płatne jak teraz). Nie była to dla nas łatwa decyzja. Zanim zdecydujemy się, aby zadzwonić do BOK, warto spróbować samodzielnie rozwiązać sprawę przez konto na stronie internetowej, albo zapytać na forum...".