Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Wczoraj pobrałem aktualizację beta do wersji 5.0.0.2769. Możecie testerzy sprawdzać, co się u Was zmieniło.

2769.JPG


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim dzięki za informacje. Na razie jestem na etapie bezpłatnego duplikatu karty  i nowej wersji apki FLEX: 16.0.4 (20397.0)

Również trzeba pobrać NMO 5.0 beta i sprawdzić, co jest ciekawego Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@ketrasaArtur , za to Flex mam bez aktualizacji...dziwnie to działa.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Anonim u mnie FLEX zaktualizował się tylko na jednym smartfownie. Pozostałe maja starą wersję. 

Za to aplikacja NMO 5.0 beta działa rewelacyjne, jeżeli chodzi o ofertę na kartę, ale tylko dla numerów po 2009 roku, starsze są wczytywane jako numer konta i po wejściu wyświetla się błąd. 

Natomiast nie mogę wcale wejść na numer abonamenty. Mam cały czas komunikat:

https://nasz.orange.pl/t5/Konto-M%C3%B3j-Orange/Testy-aplikacji-M%C3%B3j-Orange-5-0/m-p/179668#M9973

 

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Jak w tak "zabójczym tempie" będą szły aktualizacje, to na święty nigdy nie zaznamy pełni szczęścia Emotikon: Zaskoczony


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Aktualizacje są wysyłane partiami.

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

wczoraj działała 

dziś po oknie logowania pada 

przeinstalowanie nie pomoglo

 

generalnie wizualnie czytelniej 

szybciej  działa

skompensowanie info kilku usług do jednej - na plus

w usługach dodatkowych np brak uaktywnienia dodatkowego pakietu internetu dla telefonu komórkowego, dla tv powiększenia pakietu ale zakładam ze to jeszcze w beta tylko nieaktywne 

 

Anonim

Nie dotyczy

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@Tob , dlatego w beta są te łapki, by zasygnalizować twórcom, co chciałbyś widzieć w normalnej wersji. Nie wszystko, tak przypuszczam, może być uwzględnione, stąd konieczność przeklikania u siebie wszystkich pozycji, które po tych łapkach oznaczonych będzie widział twórca(y). Oznaką potwierdzenia jest pojawienie się OK. To się nazywa, ja tak to widzę, aktywne uczestnictwo w prezentowanych zmianach bety. Możesz jednak zrezygnować z testów i przejść na ogólnodostępną. Masz więc wybór Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Tak, domyśliłem się 😉Poklikalem wczoraj te łapki ✋🏽