Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 90
  • 214
  • 3

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Sporo czasu minęło od ostatniej aktualizacji. Być może kolejny update przyniesie dużo usprawnień. Trzymam kciuki.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Dlatego warto by podać również swoja opinię o działaniu apki i ewentualnych uwagach Emotikon: Mrugający


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6229
  • 42

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Pomyślałem że może dobrym pomysłem byłoby dodanie opcji takich jak opisanie tutaj https://doladowania.orange.pl/oferta/poznaj-kredyt-i-przelew-sms/ i inne podobne (to tylko przykład). Dlaczego? Po pierwsze wg mnie wielu użytkowników nie wie o takich możliwościach. Po drugie sporo ludzi jest leniwych i nie chce im się czytać, zrozumieć i utworzyć komendy np:

REGULAR 501200200 5 14

potem jeszcze szukać na jaki numer wysłać lub weryfikować czy nie wstawili gdzieś jakiegoś zbędnego znaku lub brakuje spacji lub jest literówka. 

Mając w aplikacji możliwość uruchomienia usług w postaci formularza mogliby uzupełnić dwa, trzy czy cztery pola i to wszystko. Znacznie ogranicza to możliwość pomyłki. Dodatkowo możnaby wybierać np numer z książki telefonicznej zamiast wpisywania numeru w SMS (wygoda i oszczędność czasu). 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Problemy z rozliczeniem Orange love

gdy patrzę na nowy wygląd MO, to żal...gardło ściska, masakra,jakbym znalazł się 20 lat wstecz. Kto komu ile za to płaci?

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z rozliczeniem Orange love


@staniwaw2napisał(-a)

gdy patrzę na nowy wygląd MO, to żal...gardło ściska, masakra,jakbym znalazł się 20 lat wstecz. Kto komu ile za to płaci?


MMO jest bardzo ładnie zrobione, wszystko jest i postęp widać, więc nie hejtuj programistów, też nim jestem 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Problemy z rozliczeniem Orange love

@Anonim  gdzie tu widzisz hejtowanie? to teraz trzeba milczec badz wychwalac mimo ze ktos ma odmienne zdanie?

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z rozliczeniem Orange love


@PARANOJAnapisał(-a)

@Anonim  gdzie tu widzisz hejtowanie? to teraz trzeba milczec badz wychwalac mimo ze ktos ma odmienne zdanie?


Nowa forma MO jest lepsza, fakt nie musi się podobać wszystkim 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problemy z rozliczeniem Orange love

Upuśćmy trochę pary PanowieRobot: LOL

 

NMO, aplikacja jak i strona mają na celu poprawę dostępności do swoich usług Klientom OPL. Faktem jest, że jeszcze jest trochę do poprawienia, ale to kwestia czasu... oczywista też jest sprawa, że ilu Użytkowników, tyle opinii. Mnie osobiście, odpowiadają odświeżone, aplikacja i witryna. Kwestia przyzwyczajenia Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@tolek podoba mi się Twój pomysł. Zakładam, że osoby odpowiedzialne za apkę zaglądają na forum NO i czytają opinię użytkowników.

 

Ja z kolei dodam screena z ostatniego funkcjonowania apki. Wcześniej nie wylogowywałem się i po ponownym wybraniu kafelka ładowało się bez kłopotów. Teraz nie dość, że długo się ładuje, to często muszę się wylogowywać i logować na nowo, a czasami wyskakuje to:

Screenshot_20200101-040346.jpg


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Problemy z rozliczeniem Orange love

Zmuszasz mnie do wysiłku pomawiając mnie o hejt, więc najpierw definicja słowa hejt: Hejt, hejter, hejtować. Słowa te są ostatnio bardzo popularne w Internecie. ... To spolszczona wersja słowa hate, czyli nienawidzić. Hejtem określa się działanie w Internecie, które jest przejawem złości, agresji i nienawiści." Gdzie widzisz/czytasz w tej wypowiedzi hejt? Nie ma hejtu, tylko Ty nie rozumiesz co to jest hejt, zwyczajnie "palnąłeś".Teraz do meritum: może Tobie podoba się wszystko w MO, mnie i innym- przeciwnie. Po lewej stronie MO pokazuje bzdury dotyczące bieżących kosztów, nie uwzględnia bowiem profitów i bonusów. A kto udzielił tych bonusów jak nie Orange? Te ułomności można wymieniać jest ich wiele. Panie programisto Ty uznajesz je za hejt?