Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 93
  • 220
  • 3

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Sporo czasu minęło od ostatniej aktualizacji. Być może kolejny update przyniesie dużo usprawnień. Trzymam kciuki.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

Dlatego warto by podać również swoja opiniÄ™ o dziaÅ‚aniu apki i ewentualnych uwagach Emotikon: MrugajÄ…cy


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1442
  • 6250
  • 42

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

PomyÅ›laÅ‚em że może dobrym pomysÅ‚em byÅ‚oby dodanie opcji takich jak opisanie tutaj https://doladowania.orange.pl/oferta/poznaj-kredyt-i-przelew-sms/ i inne podobne (to tylko przykÅ‚ad). Dlaczego? Po pierwsze wg mnie wielu użytkowników nie wie o takich możliwoÅ›ciach. Po drugie sporo ludzi jest leniwych i nie chce im siÄ™ czytać, zrozumieć i utworzyć komendy np:

REGULAR 501200200 5 14

potem jeszcze szukać na jaki numer wysÅ‚ać lub weryfikować czy nie wstawili gdzieÅ› jakiegoÅ› zbÄ™dnego znaku lub brakuje spacji lub jest literówka. 

MajÄ…c w aplikacji możliwość uruchomienia usÅ‚ug w postaci formularza mogliby uzupeÅ‚nić dwa, trzy czy cztery pola i to wszystko. Znacznie ogranicza to możliwość pomyÅ‚ki. Dodatkowo możnaby wybierać np numer z książki telefonicznej zamiast wpisywania numeru w SMS (wygoda i oszczÄ™dność czasu). 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Problemy z rozliczeniem Orange love

gdy patrzę na nowy wygląd MO, to żal...gardło ściska, masakra,jakbym znalazł się 20 lat wstecz. Kto komu ile za to płaci?

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z rozliczeniem Orange love


@staniwaw2napisał(-a)

gdy patrzę na nowy wygląd MO, to żal...gardło ściska, masakra,jakbym znalazł się 20 lat wstecz. Kto komu ile za to płaci?


MMO jest bardzo ładnie zrobione, wszystko jest i postęp widać, więc nie hejtuj programistów, też nim jestem 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1272
  • 3044
  • 31

Problemy z rozliczeniem Orange love

@Anonim  gdzie tu widzisz hejtowanie? to teraz trzeba milczec badz wychwalac mimo ze ktos ma odmienne zdanie?

Anonim

Nie dotyczy

Problemy z rozliczeniem Orange love


@PARANOJAnapisał(-a)

@Anonim  gdzie tu widzisz hejtowanie? to teraz trzeba milczec badz wychwalac mimo ze ktos ma odmienne zdanie?


Nowa forma MO jest lepsza, fakt nie musi się podobać wszystkim 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Problemy z rozliczeniem Orange love

Upuśćmy trochę pary PanowieRobot: LOL

 

NMO, aplikacja jak i strona majÄ… na celu poprawÄ™ dostÄ™pnoÅ›ci do swoich usÅ‚ug Klientom OPL. Faktem jest, że jeszcze jest trochÄ™ do poprawienia, ale to kwestia czasu... oczywista też jest sprawa, że ilu Użytkowników, tyle opinii. Mnie osobiÅ›cie, odpowiadajÄ… odÅ›wieżone, aplikacja i witryna. Kwestia przyzwyczajenia Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18409
  • 52636
  • 710

📣📣 Testy aplikacji Mój Orange 5.0 📱

@tolek podoba mi siÄ™ Twój pomysÅ‚. ZakÅ‚adam, że osoby odpowiedzialne za apkÄ™ zaglÄ…dajÄ… na forum NO i czytajÄ… opiniÄ™ użytkowników.

 

Ja z kolei dodam screena z ostatniego funkcjonowania apki. Wcześniej nie wylogowywałem się i po ponownym wybraniu kafelka ładowało się bez kłopotów. Teraz nie dość, że długo się ładuje, to często muszę się wylogowywać i logować na nowo, a czasami wyskakuje to:

Screenshot_20200101-040346.jpg


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Problemy z rozliczeniem Orange love

Zmuszasz mnie do wysiÅ‚ku pomawiajÄ…c mnie o hejt, wiÄ™c najpierw definicja sÅ‚owa hejt: Hejt, hejter, hejtować. SÅ‚owa te sÄ… ostatnio bardzo popularne w Internecie. ... To spolszczona wersja sÅ‚owa hate, czyli nienawidzić. Hejtem okreÅ›la siÄ™ dziaÅ‚anie w Internecie, które jest przejawem zÅ‚oÅ›ci, agresji i nienawiÅ›ci." Gdzie widzisz/czytasz w tej wypowiedzi hejt? Nie ma hejtu, tylko Ty nie rozumiesz co to jest hejt, zwyczajnie "palnÄ…Å‚eÅ›".Teraz do meritum: może Tobie podoba siÄ™ wszystko w MO, mnie i innym- przeciwnie. Po lewej stronie MO pokazuje bzdury dotyczÄ…ce bieżących kosztów, nie uwzglÄ™dnia bowiem profitów i bonusów. A kto udzieliÅ‚ tych bonusów jak nie Orange? Te uÅ‚omnoÅ›ci można wymieniać jest ich wiele. Panie programisto Ty uznajesz je za hejt?