Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

PS.2. Odpal w przeglądarce https://webmail.orange.pl/ (tylko coś logowanie nie działa, trzeba się najpierw zalogować na orange.pl). 

Mniejmy nadzieję, że niedoróbki niebawem zostaną poprawione.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Doczekałem cierpliwie poniedziałku, a alias nadal niedziała. 

Dostaje mail-kody na adres, który nie istnieje... 

Jakieś sugestie gdzie to można zgłosić?


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 29
  • 14
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

U mnie to samo. Jakiś czas działał alias z tożsamości, teraz nie działa ani alias z tożsamości, ani alias domyślny. POP3/SMTP nie działa, wszystko trzeba robić z web mail.

Oby to porpawili bo też mam z tą pocztą co nieco powiązane.

 

PS a tak w wogóle to wstyd, że nie dali przy tej okazji IMAP.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Jest poniedziałek a u mnie też alias dalej nie działa 😞 Tak jak inni w tym wątku, dla mnie alias to podstawa, wszystkie maile przychodzą właśnie na tą skrzynkę. Na chwilę obecną nie dostałem już faktur z prądu, gazu... Jest poniedziałek, niby prace zakończone - napisane jest tylko, że przenoszą stare maile, ale co z Aliasami?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 108
  • 198
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Piotrekk85, dziękuję. To że już 3 dzień nie działają aliasy, to jest kpina! Byłem naprawdę głupi, że używałem tych emaili orange do mniej lub bardziej ważnych serwisów. Jestem ciekaw, czy jak się uda uruchomić aliasy, to dojdą wszystkie emiale, które wcześniej nie odcierały?! Bardzo ciekaw. A potem mozna tylko jedno zrobić - przekierwować pocztę z orange na jakiś normalny email, sukceswnie pozmieniać emaile w różnych serwisach i podziękować za tę zabawkową pocztę orange. I jeszcze IMAP nie są w stanie wdrożyć...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 3
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Witam

1) pop3

na razie POP3 nie dziala ani przez id orange (nr telefonu) ani przez alias -czyli to co maja wszyscy

 

Czy na nowej platformie będą działać powiadomienia SMS?

2) SMS

Ustawienia multibox -> Powiadomienia SMS

w tej chwili domyslnie jest 'Brak powiadomien' i nie mozna tego zmienic - przycisk zapisz nieaktywny

 

Czy zmieni się konfiguracja serwera POP3/SMTP?

3) bezpieczne logowanie (TLS) - nazwa serwera mail.orange.pl nie jest zgodna z certyfikatem jaki wysyla - serwer przedstawia sie jako "office.orange.pl" wiec zmieniliscie certyfikat bez aliasu dla mail.orange.pl

 

4)  jak wyslac poczte przez Webmail?

https://poczta.orange.pl/login.html - po zalogowaniu (tu ok), pisze mail - brak mozliwosci wyslania

na office.orange.pl - blad logowania niezaleznie co wpicze w polu adres email

 

 

JanQ


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 12
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Brak słów. Poczta miała być przenoszona w dniach 7 - 9 lipca. Jest 10 lipca i nadal nie działa - aliasy, a mialo wszystko działać tak jak było przed zmianą!

Ale co tam, najlepiej dzwonić do klientów i wciskać dodatkowe ubezpieczenia, finanse zamist zająć się tym czym powinni - usługami telekomunikacyjnymi!

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

@azertak: ja nie pracuję dla Orange, więc te uwagi nie do mnie. Sam też mam ograniczony dostęp do poczty.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 1
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Coś się ruszyło, bo dotarł właśnie mail wysłany na adres aliasu. 

Oczywiście wszystkie maile z weekendu przepadły, skoro przez ten czas adres nie istniał. 

Teraz pytanie: jak wysłać maila z adresu aliasu? 

W tożsamościach go nie widzę.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 7
  • 0

FAQ: Multi Box - przeniesienie poczty e-mail oraz zmiana regulaminu

Witam! A ktoś czytał wgl nowy regulamin? Multibox gold już nie bedzie od sierpnia bezpłatny... 6,10 (netto? brutto?) miesięcznie!!!!!

 

Poza tym mam jednak nadzieję że maile z piątku - soboty i niedzieli nie przepadły...