Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Nicesportspl.com

 

Mi się umowa kończy dokładnie za miesiąc super, z takimi hohsztaplerami trzeba będzie się rozstać, po 20 latach tak mnie ładnie podjechali.

Co za złodziejskie czasy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Nicesportspl.com

U konkurencji są takie same usługi. Jak nie ta firma, to inna. Warto mieć aktywne blokady na usługi premium, elektroniczne itp.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 615
  • 589
  • 2

Nicesportspl.com


Piotrekk85 napisał(-a):
U konkurencji są takie same usługi. Jak nie ta firma, to inna. Warto mieć aktywne blokady na usługi premium, elektroniczne itp.

Ludzi okradają z pieniędzy przy pomocy Orange. Nikogo to z firmy nie interesuje?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Nicesportspl.com

Nie rozumiem dlaczego firma Orange dopuszcza do takich nieuczciwych praktyk przez jakąś lipna stronę nicesports. com

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nicesportspl.com

Jak dzieci, sami klikną a odpowiedzialność chcą zrzucić na Orange... 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nicesportspl.com

Mam ten sam problem, Pani z BOK dopiero mi wyłączyła tą usługę i stwierdziła na moją skargę że tego nie zapłacę że "my tego z własnej kieszeni nie zapłacimy i że oni są tylko pośrednikiem". Od roku są same problemy z Orange nic się nie da załatwić i ciągle wychodzą tylko nowe problemy. Miałam zaufanie do tej firmy bo od lat całą rodziną jesteśmy w Orange ale to się skończy przy najbliższej okazji.


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Nicesportspl.com

Sprawa w sumie jak wiele innych, mi przytrafiło się kliknąć na tę reklamę gdy zablokował się film na gs24. Oczywiście w sekundę 3 smsy - o aktywowaniu usługi, z linkiem do dezaktywacji i o przedłużeniu (sic!) na kolejne 7 dni. Link dezaktywacyjny (podobno) zadziałał, ale smsa który miał o tym powiadomić nie dostałem (minęło 1,5 godziny). Po przeczytaniu powyższych postów dzwonię na infolinię i dostaję informację, że usługa została już przeze mnie zablokowana (na swoim koncie w Orange nie widziałem żadnej informacji aby była teraz lub w przeszłości) i kolejne opłaty nie zostaną pobrane (czyli pierwsza będzie). Oczywiście standardowy szlagier żebym złożył reklamację do usługodawcy. Pytam więc jak to możliwe skoro mam już włączone blokady dodatkowych opłat i przy podpisywaniu umowy prosiłem o włączenie wszystkich możliwych. I tu ciekawa sprawa: otóż Pan konsultant mówi że owszem, mam włączone blokady, ale Blokadę na Usługi Elektroniczne włączyłem dopiero kilka minut po północy (sms od nicesports dostałem o godzinie 00:47) i że jest to stosunkowo nowa usługa, więc nie była dostępna jak podpisywałem umowę. Podsumowując: Orange podpisuje umowę z firmą krzakiem wrzucającą reklamy do internetu, których kliknięcie aktywuje subskrypcję płatnej usługi, również Orange udostępnia blokowanie płatnych usług elektronicznych o czym nie informuje dodatkowo, żeby przypadkiem tego nie włączyć, również Orange w razie kłopotów odsyła petenta do firmy krzaka aby sobie załatwił anulację kosztów bo to nie oni (racja, przecież nie oni klikali) i... nikt tu nie jest winny. Przypadek? Korpospisek? Zbieg okoliczności? Zdecydujcie sami 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Nicesportspl.com

Orange nie jest w tym wypadku usługodawcą. Pamiętajcie, że jeśli jesteście konsumentami, macie prawo do odstąpienia. Tylko tu trzeba skierować do usługodawcy czyli tej firmy z Hiszpanii.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 15
  • 7
  • 0

Nicesportspl.com

Ale jakiej usługi człowieku, niema żadnej usługi, firmy, co to reklamować jak nic nie istnieje.

Jest tylko płatność 21 zł w 10 sekund co 7 dni.

Mam dzwonić do Buenos Aires czy na Bahamy?, jeszcze mam wydać następne pieniądze na połaczenia międzynarodowe tak, to jest twoja rada?.

Orange rozumiem współpracuje z firmą nicesportspl charytatywnie i bez umowy, przekazując nasze dane i uruchamiając płatności dzieci, które klikają w obrazki ehh.

Po pierwszym takim sygnale o tym złodziejskim procederze, Orange powinno natychmiast zablokować te płatności i przepraszać swoich klientów.

 

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Nicesportspl.com

Co to postulatu domyślnej blokady usług elektronicznych i/lub premium jestem za. Są jednak osoby (co widać po naszym forum) co korzystają z usług elektronicznych a nawet narzekają na niskie limity w Orange.

Co do formy kontaktu, jest mail, jest platforma ODR, UKE, czy postępowanie ADR.

Nie wiem czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek kupować coś w sklepie internetem poprzez bramkę płatności np. przelewy24/payu. Nie jest winą pośrednika płatności co usługodawca oferuje. Na takiej samej zasadzie to działa.