Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

reklamacja brak odpowiedzi

To już można różnie interpretować.

Napisz do UKE to on wtedy może podjąć działania w Twoim imieniu.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3235
  • 7565
  • 139

reklamacja brak odpowiedzi

To należy złożyć kolejna Reklamację. 

 

Ps. Jak Twój post jest ostatni i chcesz napisać kolejny, to użyj swój post w celu edycji.


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 22
  • 0

reklamacja brak odpowiedzi

reklamacja dotyczy  usług mobilnych a w odpowiedzi dostaję wykład o neostradzie nic na temat usługi mobilnej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

reklamacja brak odpowiedzi

Dla mnie powielanie zgłoszeń w tej sprawie bez przedstawienia nowych okoliczności może nie powodować kolejnej odpowiedzi, a tzw. "podtrzymanie stanowiska".Naprawdę napisz za pośrednictwem zewnętrznej instytucji. - coś "drgnie" w sprawie.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 22
  • 0

reklamacja brak odpowiedzi

i własnie oto tej firmie chodzi żeby ludzie mieli dość walki z nimi. Oni mogą oszukiwać i lekceważyć cie a ty tylko płać i być cicho. Prawa nie szanują i interpretują tylko na swoją korzyść , liczą na to że ludziom nie będzie chciało się z nimi walczyć.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

reklamacja brak odpowiedzi

Każda sprawa musi być oceniana indywidualnie. Poza tym tu na publicznym forum nikt z Orange raczej nie odniesie się merytorycznie do szczegółów z uwagi na ochronę danych.

Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 22
  • 0

reklamacja brak odpowiedzi

przez to piszę oficjalnie na forum orange niech ktoś do mnie oddzwoni i spróbujemy załatwić jakoś ta sprawę. O telefon z waszej strony z działu reklamacyjnego proszę się od pół roku a nikt nie ma odwagi do mnie zadzwonić.Niech zadzwoni jakaś kompetentna osoba bo jak ja dzwonię na infolinie to żaden konsultant nie umie mi odpowiedzieć na proste pytanie. PROSZĘ O TELEFON KOMPETENTNEJ OSOBY.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

reklamacja brak odpowiedzi

To trzeba zapoznać się z zasadami tego forum i nie jest to miejsce do składania reklamacji. Więc raczej nikt do Ciebie nie oddzwoni.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3235
  • 7565
  • 139

reklamacja brak odpowiedzi

@kulawicz, a czego dotyczy Twój problem Reklamacyjny ? Jakiej usługi i co się dzieje?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32434
  • 36764
  • 1369

reklamacja brak odpowiedzi

Rozmów nie sprzedażowych nie ma obowiązku udostępniania.