Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Jak pisał @Wojcieszko na BOK można to zmienić i dodać załączniki. One są darmo.... Szkoda, że nikt Ci tego nie zaproponował....

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 39
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

No sorry ale muszę to napisać. W takim np. w Play jest za darmo i tam nawet abonament jest niższy. Mam telefon dual i w nim dwie karty z Orange i Play i włączyłem nawet podstawowy internet na Play bo jest dużo większy transfer internetu w dużo niższej cenie. I nie chodzi mi ot to aby jedna firma nadążała choć cenowo za drugą ale aby zachowała przynajmniej zbliżone standardy podejścia do klienta...


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 19
  • 39
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Wojcieszko, dzięki za radę w sprawie opisu do faktury. Skorzystam o ile to będzie możliwe. Jak się nie uda to się odezwę na forum 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 8
  • 12
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

To nie ja sobie szkodzę nie czytaniem wielostronicowych faktur, tylko język i długość ich powinien być nieodstraszający od lektury. Stwórzcie przewodnik po umowie tak jak w sieci T-Mobile powstał przewodnik po fakturze, który przychodzi mailem wraz z każdą fakturą.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Opłata za kontakt z BOK

@Komputery654 istnieje juz coś takiego. Dotyczące umowy znajdują się tutaj: https://www.orange.pl/view/formalnosci#1

Dotyczące faktur znajdziesz tutaj: https://www.orange.pl/view/faktury-i-platnosci#1

Przez wiele lat doświadczeń są pisane te umowy. Muszą być części prawne, których nie da się uniknąć. Co do regulaminów, wydaje mi się że są one jasne jednak.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Opłata za kontakt z BOK


Komputery654 napisał(-a):

To nie ja sobie szkodzę nie czytaniem wielostronicowych faktur, tylko język i długość ich powinien być nieodstraszający od lektury. Stwórzcie przewodnik po umowie tak jak w sieci T-Mobile powstał przewodnik po fakturze, który przychodzi mailem wraz z każdą fakturą.


@Komputery654  nie chciałem się wtrącać do emocjonalnej dyskusji mającej w tle pieniądze... ale co do poradnika jak czytać faktury, wskażę Ci taką informację, dostępną w bazie wiedzy na tym forum.  - przyjrzałem się jeszcze raz - podpowiedź trochę obok bo według nagłówka dotyczy płatności elektronicznych. Chyba trafniejszy jest ten film z bazy wiedzy, i oczywiście z kanału Orange na Youtube. Przykłady jak czytać fakturę, w opcjach zależnych od rodzajów usług, znajdziesz na stronie Orange.pl


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Regulaminy zawsze będą niejasne i niejednoznaczne. Przykład: W większości nowych planów jest dopuszczalna elektroniczna forma złożenia reklamacji. Ale NMO nie ma formularza, a jedynie czat. Więc jest to bardzo niejednoznaczne dla przeciętnego Kowalskiego a moim subiektywnym zdaniem następuje tu ewidentna zmiana, czy ta elektroniczna forma jako czat zostaje zachowana. I takich sytuacji można mnożyć. Poza tym przepisy przepisami, a inna kwestia ich stosowanie.

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 8
  • 21
  • 0

Opłata za kontakt z BOK

Witam, niestety od grudnia 2017 nie działa już połaczenie w ramach abonamentu czyt. bezpłatne z aplikacji Mój Orange. Co gorsza nic nie działa - zalogowanie się do Mój Orange graniczy z cudem a wręcz jest niemożliwe. Pomimo podawania prawidłowych danych otrzymuję wciąż komunikat - złe dane, albo nie ma takich danych. Orange !!! Litości co porobiliście z tą "porawa" na lepsze. Mój Nowy Orange do niczego sie nie nadaje. Nie mam możliwości zarzadzania swoim kontem ja na "starym" Mój Orange doskonale działający - niestety to już przeszłość. NIe ma możliwości rozmowy z BOKiem w ramach abonamentu tylko za opłatą. Więc pytam się - za co ja płacę - za koszta realizacji połaczeń tylko - tak na ta chwilę wynika - a za obsługę choćby kontakt z BOKiem a nie Infolinią !! BOK to nie Infolinia !! Więc zapanujcie nad tym bałaganem. Chcę wyjaśnić czy zgłosić problem więc mam prawo do tego bo za to już zapłaciłem a tu sie okazuje, że wydzieranie pieniędzy w kolejny inny sposób. Stwierdzam że Orange zaczyna dzielić losy i schodzić na ścieżke tych "super" operatorów takimi działaniami.  Powtarzam BOK to nie Infolinia!!! BOK ma służyć abonentom, którzy to co miesiąc ponoszą koszta za usługi powtarzam za usługi !! To nie tylko połaczenia ale też obsługa ich czyli chociażby możliwość swobodnego zgłoszenia usterki, zażalenia czy reklamacji !!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Opłata za kontakt z BOK

Ale wybierając konkretny abonament masz sprecyzowane jakie usługi masz w abo, a jakie poza.
Anonim

Nie dotyczy

Opłata za kontakt z BOK

@Sid  Według mnie to nie jest bałagan to jest celowe działanie, żeby za obsługę płacić, przecież klient ich do niczego nie zmusi. Jak niema odgórnego prawa to tak jest jak jest.