Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Problem z Orange Darmowe Wifi

@Piotrekk85, Orange wycofało apkę Darmowe Orange WiFi ze sklepów z aplikacjami Google Play, App Store i Windows Store 12.10.2017.

Apka nie będzie już rozwijana i nie będzie dla niej wsparcia.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Problem z Orange Darmowe Wifi

To już jej się dla samej komórki nie włączy?

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 113
  • 71
  • 7

Problem z Orange Darmowe Wifi

Nic mi nie wiadomo na temat zamknięcia samej usługi.

Napisałem tylko, że nie ma już aplikacji stworzonej przez Orange o tej samej nazwie.

 

Anonim

Nie dotyczy

Problem z Orange Darmowe Wifi

Jak dla mnie Orange Polska wycofuje wszystko to się da tak zwane ciecie kosztów a Orange France ma wszystko.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Problem z Orange Darmowe Wifi


@Misiek62napisał(-a)

@Darkus 

moje doświadczenie mówi, że w sytuacji gdy telefon widzi w dostępnych punktach WiFi "darmowe orange" to wybraniu takiego punktu trzeba się jeszcze zalogować z podaniem ustalonych dla użytkownika danych - login i hasło, w przeglądarce z telefonu - ja z androida loguję się w Chrome. Tak więc, trzeba też aktywować Darmowe  Orange WiFi na swoim koncie - opis na stronie Orange   gdzie  można aktywować konto zarówno dla usług mobilnych  jak i stacjonarnych - oczywiście usług od Orange.

 

Update.  @Darkus  sprawdziłeś, masz aktywowaną usługę "darmowe orange WiFi"?


 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Problem z Orange Darmowe Wifi

Witam,
powiedzcie mi jak zalogować się do Orange wifi?
Aktywowałam usługę wieczorem. Rano dostałam smsa od Orange, że włączyli Darmowe Ornage Wifi.
Kiedy wchodzę w sieci Wi-Fi łączy mnie z FonNetia i wymaga autoryzacji.
Czy wiecie jak się zalogować i czy to na pewno ta sieć? Emotikon: Szczęśliwy
Pozdrawiam! 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Problem z Orange Darmowe Wifi - A

Zapomnij sieć FonNetia i łącz się z siecią Orange Funspot lub Darmowe Orange Wifi.

 

Jeśli chcesz korzystać z sieci FonNetia potrzebny jest internet w Netii lub InterNetii lub z innej spółki z grupy Netia plus odpowiedni router lub Netiaspot. Masz takie coś?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 1785
  • 2350
  • 103

Problem z Orange Darmowe Wifi

@ewad91 Jak już wybierzesz i połączysz się z siecią Darmowe Orange WiFi, to przechodzisz do przeglądarki internetowej i wpisujesz wifi.orange.pl. Czasami jest tak, że strona od razu się nie pojawi, tylko będzie błąd połączenia. To normlane. Odczekaj minutę, odśwież stronę i powinno być ok.

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Problem z Orange Darmowe Wifi - A

Piotrekk85 nie mam. Chodzi mi o to, że nie wyszukuje mi żadnej sieci związanej z Orange. Co robić?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 2
  • 0

Problem z Orange Darmowe Wifi

BORAX problem w tym, że nie wyszukuje mi takiej sieci do połączenia się 😞