Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

smartfon do tysiąca dla osoby 65+


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

smartfon do tysiąca dla osoby 65+

Ja 65+ będę już za kilka lat. Nie życzyłbym sobie jakiegoś kompromisu, z tych które tu proponujecie, bo to "dla seniora". OP, jak Ci miła ta osoba, nie poszukuj oszczędności.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

smartfon do tysiąca dla osoby 65+

A ja proponuje iPhona 14 lub 13. Sam mam a wiekowo tez niedługo bede 60+ ale daję radę. Zdjęcia są extra a filmy w 4K naprawdę super bo jest optyczna stabilizacja. A obsluga prostsza niż Androida.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

smartfon do tysiąca dla osoby 65+

iPhone 13 był ostatnio w promocji, ale @wujaszek musiał by budżet zwiększyć mocno 😎

@pirenej dla normalnego użytkowania, telefon za 1k zł wystarczy i spełni oczekiwania.

Sam kupiłem Motorole Moto G50 5G w promocji za 800 zł i więcej nie dał bym niż 1K zł za telefon, jak upadnie czy coś, to kupę nowy, bez stresu, u mnie telefon to narzędzie i to spełni fon za 1 K zł, ale każdy ma inne wizję i to szanuję, jak kogoś stać to da 8k zł za fona 😎


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

smartfon do tysiąca dla osoby 65+

@IreneuszCD ale uwierz że warto, też myślalem ze to telefon dla snobow jak niektórzy mówia ale jednak mimo że cena powala - warto.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

smartfon do tysiąca dla osoby 65+

Jakbym nie miał ma co wydawać, to bym kupił najdroższego iPhone 14, ale mam dom i to zjada sporo kasy, autko też trzeba by zmienić, więc fon musi być w miarę dobry i nie drogi 😎


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

smartfon do tysiąca dla osoby 65+

Na sobie możesz oszczędzać. Ale tu chodzi o drogą osobę.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

smartfon do tysiąca dla osoby 65+

@pirenej  temat jest o telefonie do 1k zł 😎

Do 2k zł to SAMSUNG Galaxy S20 FE 6/128GB i to by był dobry zakup i nie astronomicznie drogi jak iPhone.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 193
  • 680
  • 1

smartfon do tysiąca dla osoby 65+

Moja propozycja to jeszcze Xiaomi 12 , a ceną z butów nie wyrywa: opis Xiaomi 12 .

 

 

 

 

________________

*Post poddany edycji - moderator Wojciech.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 1217
  • 2

smartfon do tysiąca dla osoby 65+

A ja polecam Realme 6 8gb ramu 128gb pamieci nfc dobry aparat i obsluguje 4k w nagrywaniu i h.265 .Kupowałem z rok temu albo wiecej. Bateria też dobrze trzyma . Nie zacina się a naprawdę dużo aplikacji mam zainstalowanych. Ponad to obsluguje dualsim i mozna dolozyc karte sd (jest miejsce na 2 karty sim i karte microsd) A i kupowałem go prawie za 1tys. Teraz pewnie taniej go kupi.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

smartfon do tysiąca dla osoby 65+

Jak dla mnie samo sformułowanie tematu już jest obraźliwe. Rozumiem ten temat tak, że "dla niektórych" droga osoba musi być jednak tania w obsłudze, szczególnie jeśli jest już zużyta.

Żeby nie było: nie mam nic przeciwko tanim telefonom. Nawet hobbystycznie naprawiam takie już leciwe rozbitki. Po wymianie baterii i oprogramowania działają bez zarzutu i są znacznie tańsze niż te, które tutaj polecano.

Natomiast wiązanie ceny telefonu z wiekiem osoby jest przejawem patologii, IMHO.