Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon tradycyjny z VoLTE


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 138
  • 260
  • 1

Telefon tradycyjny z VoLTE

Jake polecacie tradycyjne telefony (najlepiej z w miarę dużymi przyciskami) ? Sprzęt maiłby być dla starszej pani, która już nie zbyt dobrze słyszy dlatego warunkiem jest obsługa HD Voice oraz VoLTE. Wiem że są takie telefony np. Nokia 2720 ale poleciacie jeszcze jakieś ?

________________
* Przeniesione z działu Telefony i tablety – moderator Kinga

3 ODPOW. 3

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Telefon tradycyjny z VoLTE

Z tego co się orientuję to chyba wszystkie sprzęty działające na nieszczęsnym kaios-ie wspierają volte i vowifi. Duży wyświetlacz ma nokia 8000. Jednak ważniejsza jest kwestia tego który operator potrafi jednak należycie wykorzystać. Z tego co wiem to akurat Orange tego nie potrafi - mam 8110 4G i na razie żadna z tych usług nie działa.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 138
  • 260
  • 1

Telefon tradycyjny z VoLTE

Kwestia operatora nie ma znaczenia, bo umowa już jej się skończyła i może przejść na przykład do zielonych gdzie VoLTE działa na wszystkich sprzętach fabrycznie tę technologię wspierających, a nie tylko z jakiejś śmiesznej listy tak jak w Orange.

Co do Nokii 8000 spoko wygląda, ale jednak te przyciski mogłyby być większe.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Telefon tradycyjny z VoLTE

Sprzęty z kaios są dość specyficzne zarówno pod względem wygody obsługi jak i konfiguracji usług i dlatego kwestia operatora ma znaczenie. Dawno temu jak chciałem sprawdzić działanie tych usług na mojej 8110 4G to wyszło że tylko u róziowych i w ograniczonym zakresie.

 

Sam też chętnie bym poznal inne klasyczne urządzenia z volte/vowifi.