Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 35
  • 0

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent

Dzień dobry

 

Zgłaszam prośbę o pomoc przy doborze słuchawek, które chce jako prezent na gwiazdkę przekazać bliskim. Potrzebuje dwie sztuki dla osób o profilu:

1. Matka dwójki małych dzieci, która nawet iphonem psuje zdjęcia, zdecydowana większość rozmazana więc najważniejsza opcja to dobre zdjęcia w ruchu albo trzesących się rąk, obecnie korzysta z xiami 11 lite 5g

2. Mężczyzna około 40lat, który też czasem robi zdjęcia i tutaj lepiej potrafi w bezruchu utrzymać telefon, dodatkowo duży ekran i duża bateria, obecnie korzysta z huawei p30 pro

 

budżet do 5500zł na całość

warunek konieczny to android, siła przyzwyczajeń której nie pojmuje ale akceptuje 😁

 

pozdrawiam

Wiktor Lawendowski

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię - Wiktor

15 ODPOW. 15

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent

@WiktorL Szczerze? Jak iphonem psuje zdjęcia, to żaden aparat nie pomoże...

Ten Xiaomi bym zamienił na Samsunga, a drugiego bym zostawił 🙂

 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent

@WiktorL  kupić 2x Samsung Galaxy S20 FE 5G 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent

@WiktorL  podbijam to co napisał wyżej kolega @IreneuszCD , Samsungi te są bardzo porządnymi słuchawkami, mają długie wsparcie firmowe, sporo funkcji pomocnych przy robieniu fotek, wyższa półka, warto się zastanowić nad takim wyborem.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 35
  • 0

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent

Agat13 pomysłu innego nie mam a pozostawienie huawei odpada, przyda się nowy gdyż obydwa telefony mają popękane szkła frontowe, huawei znacząco.

 

Ireneuszcd i Slav72 co do samsungów nie jestem w pełni przekonany, jakie argumenty przemawiają za nimi w porównaniu do xiaomi albo oppo czy motoroli?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent

@WiktorL  swego czasu korzystałem z różnych marek, ale od kilku lat z rodziną przesiedliśmy się na Samsungi właśnie, pierwszym i głównym powodem takiego zabiegu jest długie wsparcie firmowe którego to nie oferuje żaden producent z porównywalnego przedziału cenowego. Osobiście polecam Samsunga lub Motorolę (ale jak kto woli), prosiłeś o pomoc w wyborze to wyraziłem swoje zdanie, nic nie narzucając.


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent

@WiktorL, to może sam powiedz, co Ci w Samsungach nie leży. Co prawda dawniej przylgnęła do tej marki ksywka szajsung, ale to było dawniej niż dawno.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 35
  • 0

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent

Pirenej w dużej mierze uprzedzenie po złych doświadczeniach. Miałem kiedys wersje s9 i s10, ten pierwszy był raz na naprawie gwarancyjnej po tym jak wyświetlacz przestał działać i trwało to ponad 2 tygodnie, a s10 raz przez to że z dnia na dzień stracił zasięg a drugi przez to że sam się restartował, w obu przypadkach wymieniana była płyta główna. To mi nie leży plus tak jak na początku pisałem, zależy mi na tym aby miały one dobre apaaty a te samsungi s21 mają tylko 12 mbpx


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent

No to rzeczywiście miałbyś dyskomfort kupując kolejne Samsungi. Popatrz na OnePlus Nord 2. Jest na topie superśredniaków https://www.gsmmaniak.pl/1303938/jaki-smartfon-kupic-polecane-oplacalne-najlepsze-telefony/section/4... . W ogóle przejrzyj sobie te zestawienia TOP10 na tym portalu. Co prawda, o Nord 2 były doniesienia o kilku przypadkach wybuchających baterii, ale zdaje się, że tylko z Indii.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 35
  • 0

Pomoc elficka przy wyborze telefonów na prezent

Pirenej ironicznie ale z klasą 😂 OP nord 2 patrzyłem i byłoby all ok ale nie wspiera volte i vowifi a to zapomniałem dodać też must have, wioska pod Rzeszowem, zasięg nie taki dobra