Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Laptopy gamingowe

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Laptopy gamingowe

Czy będą dostępne jeszcze laptopy gamingowe?

 

 

______________

*Temat przeniesiony z działy "Dekodery i inne' - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Laptopy gamingowe

Skoro potrzebujesz laptopa do Robloxa i do gier przeglądarkowych, to pytanie czy w ogóle potrzebujesz laptopa gamingowego. Na rynku w sklepach sieciowych jest mnóstwo laptopów, potocznie nazywanych "uniwersalnymi" które dadzą radę przy Twoich wymaganiach. Jako pracownik jednej z takich sieci, odradzam póki co zakup laptopa. Ceny poszły w górę, a promocje typu "black cośtam (każda sieć ma inaczej)", ma faktycznie rabat, ale tylko na 2, może 3 laptopy łącznie. Niestety, COVID oraz częściowy Lockdown spowodował, że laptopy są droższe. Klienci biorą je do Home Office, zdalnego nauczania itp. Klient jak musi kupić - to kupi. Nie ważne, że jest 700 zł drożej, niż był przed Lockdownem.

 

W uzupełnieniu wiadomości:

Orange co jakiś czas aktualizuje ofertę o urządzenia w tym laptopy, jednak nie ma wcześniej takich informacji przed pojawieniem się na stronie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 ODPOW. 11

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Laptopy gamingowe

@borek210xd oferta ciągle się zmienia i jest aktualizowana. Trzeba obserwować i czekać na nowe dostawy, oferty.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Laptopy gamingowe

A czy one są w ogóle dostępne?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Laptopy gamingowe

@borek210xd kiedyś trafiłem na jakieś modele. Takie sprzęty, to lepiej kupić na wolnym rynku. W sklepie Orange jest bardzo ograniczona ilość wyboru modeli lub wcale. Możesz długo czekać, aż coś się pojawi.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Laptopy gamingowe

@borek210xdLaptopy gamingowe to dość ogólne pojecie. Zależy kto w co gra...:)

Jeśli już się decydujesz na taki zakup (a wiąże się to z dość specyficznym układem sprzętu na pokładzie takiego laptopa) polecam zapoznanie sie z opiniami na ten temat na forach dla graczy i bardzo dokładne przestudiowanie specyfikacji sprzętu. Z obserwacji wiem, że zakup takiego cuda to dość ryzykowna sprawa,bo gry potrzebują coraz to nowych "mocy", a tego typu sprzęt jest ciężki do modernizacji. Stąd moja opinia o starannym doborze komponentów i rozważnym badaniu rynku, a ne kupowaniu tego "co jest akurat dostępne". jednak to tylko moje spojrzenie na temat, choć myślę, że takie Operatorskie oferty też muszą się kalkulować i nie ma się co łudzić, że będzie to tania oferta z górnej półki...


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 6
  • 0

Laptopy gamingowe

@agat13 wiem ale ja go potrzebuję do robloxa i do ewentualnie jakiś gier przeglądarokowych


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Laptopy gamingowe

Skoro potrzebujesz laptopa do Robloxa i do gier przeglądarkowych, to pytanie czy w ogóle potrzebujesz laptopa gamingowego. Na rynku w sklepach sieciowych jest mnóstwo laptopów, potocznie nazywanych "uniwersalnymi" które dadzą radę przy Twoich wymaganiach. Jako pracownik jednej z takich sieci, odradzam póki co zakup laptopa. Ceny poszły w górę, a promocje typu "black cośtam (każda sieć ma inaczej)", ma faktycznie rabat, ale tylko na 2, może 3 laptopy łącznie. Niestety, COVID oraz częściowy Lockdown spowodował, że laptopy są droższe. Klienci biorą je do Home Office, zdalnego nauczania itp. Klient jak musi kupić - to kupi. Nie ważne, że jest 700 zł drożej, niż był przed Lockdownem.

 

W uzupełnieniu wiadomości:

Orange co jakiś czas aktualizuje ofertę o urządzenia w tym laptopy, jednak nie ma wcześniej takich informacji przed pojawieniem się na stronie.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Laptopy gamingowe

@borek210xd słusznie pisze @mihawooo ..rozejrzyj się za sprzętem poleasingowym z gwarancją dobrej marki. Miałem kilka takich i nie narzekałem. I nie szkoda jak się zepsują. Do tego czego od nich oczekujesz wystarczą

Anonim

Nie dotyczy

Laptopy gamingowe

@mihawooo  MSI czy ASUS około 3k zł, choć ja bym podkładał PC, byłby wydajniejszy za podobną cenę co Laptop i można rozbudować tańszym kosztem z czasem 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 165
  • 510
  • 2

Laptopy gamingowe

@Anonim oczywiście, ja również jestem zwolennikiem PC. Dużo tańsze w złożeniu, możliwość modyfikacji oraz lepsze chłodzenie i wydajność. Ale nie każdy ma miejsce na PC. Jednak też co do samych stacjonarek, tak samo bardziej opłacalne jest złożenie samemu, a jeżeli ktoś nie potrafi, to nawet zapłacenie komuś kto się zna 100 czy 200 zł za złożenie i instalacje sytemu, niż kupić peceta brandowanego daną marką. Oni też lubią przyciąć na kwocie 😉