Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Iphone 13 Pro Max

ROZWIĄZANE

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Iphone 13 Pro Max

@Foxy  ten artykuł może być poniekąd odpowiedzią na Twoje pytanie Chcesz kupić iPhone’a 13? Może go dla Ciebie zabraknąć - TELEPOLIS.PL


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Iphone 13 Pro Max

@Foxy objazd po sklepach, salonach i tam szukać, może pojedyncze sztuki gdzieś jeszcze zostały lub przepłacać na stoiskach z etui do smartfonów. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Iphone 13 Pro Max

@slav72  czyli jednak problemy z komponentami... Oczywiście oficjalnie.. 

Anonim

Nie dotyczy

Iphone 13 Pro Max

@agat13 niby komponenty. Inni producenci jakoś się nie skarży. Chodź w sumie ten aparat był mocno przez wszystkich wyczekiwany. Chodź ja osobiście fenomenu Apple nie rozumiem, nie miałam okazji korzystać jest poza moim budżetem na smartfona. Na rynku motoryzacyjnym brak układów scalonych też zrobił spore zamieszanie więc prawda pewnie jak zwykle leży gdzieś po środku. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Iphone 13 Pro Max

@Anonim do użytku jako aparat fotograficzny i nagrywanie w wysokiej rozdzielczości filmów, to świetna kieszonkowa wersja parametrami przewyższająca lustrzanki. Jeżeli tylko do dzwonienia, internetu, to faktycznie szkoda kasy. Osobiście też bym nie kupił za taką kasę, ale jak ktoś się uprze, to kto bogatemu zabroni.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Iphone 13 Pro Max

@ketrasaArtur  przewyższająca? Porównaj matryce. Nie uwierzę, że filmy robione na aparatach stacjonarnych są gorsze niż te z najlepszego smartfona... Optyka, rozdzielczość, mnogość trybów i ustawień... Ja wolę nawet stare lustrzanki.. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Iphone 13 Pro Max

@agat13 no właśnie iPhon 13 Pro posiada od groma ustawień. Znajdź mi lustrzankę w wersji kieszonkowej. To co napisałem to opinia osoby, która porównał sobie lustrzankę z iPhone i do lustrzanki nie chce już wracać. Teraz fotografuje wszystko w koło jabłuszkiem.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52616
  • 601

Iphone 13 Pro Max

@ketrasaArtur amatorsko i do oglądania na monitorze może i tak.. Pokaz profesjonalne studio robiące fotki na iPhone


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Iphone 13 Pro Max


@Anonimnapisał(-a)

@agat13 niby komponenty. Inni producenci jakoś się nie skarży. Chodź w sumie ten aparat był mocno przez wszystkich wyczekiwany. Chodź ja osobiście fenomenu Apple nie rozumiem, nie miałam okazji korzystać jest poza moim budżetem na smartfona. Na rynku motoryzacyjnym brak układów scalonych też zrobił spore zamieszanie więc prawda pewnie jak zwykle leży gdzieś po środku. 


Inni producenci też doświadczają braku komponentów i tak na przykład  Samsung z tego powodu przełożył premierę Galaxy S21 FE z października 2021 na styczeń 2022.

Anonim

Nie dotyczy

Iphone 13 Pro Max


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim do użytku jako aparat fotograficzny i nagrywanie w wysokiej rozdzielczości filmów, to świetna kieszonkowa wersja parametrami przewyższająca lustrzanki. Jeżeli tylko do dzwonienia, internetu, to faktycznie szkoda kasy. Osobiście też bym nie kupił za taką kasę, ale jak ktoś się uprze, to kto bogatemu zabroni.


Nie spotkałem telefonu co przewyższa lustrzankę, ale ja fotograf też jestem, telefonem można byle co fotografować, ale poważne kadry nie, iPhone może i fajne fotki robi, ale na FB, można wydrukować też, ale na PC to słabo wygląda, rezerwowe body Nikon D7000 zjada wszystkie aparaty w telefonach na deser i filmik HD też lepszy zrobi 😁