Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?

Ile wyniesie kaucja za iphone 14 pro max 256 gb czyli koszt brutto około 7500 zł? Kaucja zwracana jest po jakim czasie? Czy kaucja jest waloryzowana np. o inflację?

 

 

 

 

_____________________

*Post wydzieliłem z tematu "Weryfikacja." - moderator Wojciech.

14 ODPOW. 14

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?

@abcdefgh jeżeli jesteś nowym klientem Orange, to licz się z odmową zakupu iPhona. Kaucja jest wyliczana indywidualnie dla klienta. Klient bez stażu nie będzie miał możliwości zakupu takiego urządzenia.

Jeżeli doszło by do zakupu z kaucją, to też zależy od stażu klienta, kiedy nastąpi zwrot. Może być zaliczony na poczet przyszłych opłat abonamentowych, rat. Na pewno kaucja nie jest waloryzowana o inflację.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?

Nie jestem klientem Orange, a szukam abonamentu na JDG. To słabo, pozostaje kupić w sklepie taniej.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?

@abcdefghtak jak pisze @ketrasaArtur jeżeli jesteś nowym klientem Orange, to licz się z odmową zakupu iPhona. Klient bez stażu nie będzie miał możliwości zakupu takiego urządzenia. Co do Kaucji to tak wygląda zapis w umowie odnośnie kaucji. Był taki problem z kaucją w temacie na forum Nasz Orange pisał o tym pracownik Orange @sebaswiderski podsyłam fragment: W obecnej zapis wygląda tak „12.Kaucja: pobieramy od Państwa kaucję w wysokości ... zł jako zabezpieczenie przyszłych należności związanych z tą Umową. Zwrócimy ją Państwu w przypadku zakończenia Umowy, o ile nie zostanie wykorzystana na pokrycie wymaganych należności. Kaucja nie podlega oprocentowaniu.” Nie wiem czy ten zapis jest aktualny ale podsyłam ci ten link co było o tym mowa: https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Zwrot-kaucji/td-p/280882

@abcdefghtutaj masz linka do oferty Orange na abonament dla firm zerknij  https://www.orange.pl/male-srednie-firmy/abonament-dla-firm 

Pozdrawiam 🙂


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?

Aha, czyli jeszcze trzeba Orange udzielić nieoprocentowanej pożyczki 😄


Zespół Nasz Orange
  • 2908
  • 10834
  • 64

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?

@abcdefgh witaj na naszym forum. Ma nadzieję, że otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie. Chociaż myślę, że znajdą się jeszcze tutaj na ten temat informacje od pozostałych użytkowników, którzy byli w podobnej sytuacji. Niezależnie od tego, możesz zamówić bezpłatne połączenie z Doradcą w tej sprawie i zapytać, czy znalazła by się jakaś fajna oferta na tego iPhone 14 Pro Max. Wystarczy że najedziesz na: Zamówienie połączenia z doradcą sprzedażowym i klikniesz na Wyświetl szczegóły.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11378
  • 51

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?

@abcdefgh jeśli bierzesz telefon z abonamentem na firmę, to nie powinno być kaucji, oczywiście jak nie masz nigdzie zadłużenia 😉

dla firm.jpg

 

________________
* Ukryłem numer w grafice – moderator Michał


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?

Mam zadłużenie, ale wynosi ono kilka procent dochodu. Przy składaniu zamówienia nie ma informacji o kaucji, ale po 2-3 dniach dostaję maila, że nie udało się zrealizować zamówienia. W infolinii pan powiedział mi, że przyczyną może być, że JDG jest zarejestrowana krócej niż rok.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?

Ile wynosi kaucja to dowiesz się tylko w salonie. BOK nic nie da. Zwracana jest po okresie podstawowym umowy (jak to numer to 24 miesiące).

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Ile wyniesie kaucja w Orange za zakupienie iPhone 14 Pro Max 256 GB? Kiedy jest zwracana?

@abcdefgh w takiej sytuacji uważam, że trzeba znaleźć doradcę biznesowego w salonie firmowym i ustalić warunki podpisania umowy.