Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

plan multi II do sierpnia 2017 + rabat orange extra

ROZWIĄZANE

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

plan multi II do sierpnia 2017 + rabat orange extra

Witam,

Posiadam obecnie plan taryfowy Multi II za 94,90 ale korzystam z rabatów:
e-faktura i 30% na cały czas trwania umowy, a więc płacę ok 61,5 zł miesięcznie.
Umowę mam jeszcze do sierpnia 2017

czy jeśli teraz wezmę nową umowę na internet domowy LTE za 59,9 + 5zł

to dostanę zniżkę za orange extra na mój dotychczasowy numer ? i w jakiej kwocie będzie rabat?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

plan multi II do sierpnia 2017 + rabat orange extra

Mam taką samą ofertę jak Ty - Smart Plan Multi II z rabatami za e-fv i 30% i zamówiłam LTE dla Domu w kwocei 59,90 (po uwzględnieniu rabatu 10 zł) i dostałam rabat Orange Extra 45 zł na moją Multi II 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

12 ODPOW. 12

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

plan multi II do sierpnia 2017 + rabat orange extra

Mam taką samą ofertę jak Ty - Smart Plan Multi II z rabatami za e-fv i 30% i zamówiłam LTE dla Domu w kwocei 59,90 (po uwzględnieniu rabatu 10 zł) i dostałam rabat Orange Extra 45 zł na moją Multi II 🙂


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

plan multi II do sierpnia 2017 + rabat orange extra

Dzięki za info !

 

Rabat dostałeś odrazu przy pierwszej fakturze?

Gdzie brałeś Internet do domu : zamówieni online czy fizycznie w salonie?

Do kiedy masz Multi II ? nic z tym abonamentem nie robiłeś? możesz go juz przedłużyć?

Ciekawy co sie stanie z rabatem orange ekstra po przedłużeniu multi II na jakiś nowy plan np plan wspólny

 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

plan multi II do sierpnia 2017 + rabat orange extra

Rabat dostałam od razu przy pierwszej fakturze z Internetem LTE dla Domu, ale zgodnie z regulaminem może on zostać aktywowany maksymalnie do dwóch miesięcy po nowej aktywacji.

Internet LTE dla Domu zamówiłam on-line, bo tutaj dostała zniżkę na całą długość umowy 10 zł na abonament.

Multi II 94,99 zł mam od lipca 2015 🙂 skorzystałam wtedy z Szalonych Dni i dostałam kupon rabatowy 30% na abonament. Od tamtej pory nic nie zmieniałam. Uprawnienie do przedłużenia Umowy to bardzo indywidualna kwestia u każdego użytkownika, standardowo, warunkowe uprawnienie do przedłużenia na stronie internetowej pojawia się około 6 m-cy przed zakończeniem umowy. Mi do końca zostało jeszcze 11 m-cy, więc za wcześnie żeby o tym myśleć 😉 jeśli chcesz przedłużyć przez Telesales to tam można to zrobić około 4 m-cy przed datą zakończenia umowy a w salonie około 3 m-cy. Ale nie jest to reguła, tak jak wspomniałam zależy od użytkownika (czy były terminowe płatności za fv, kiedy była ostatnia nowa aktywacja, itd, itp.).

Po przedłużeniu Multi II na inny plan, rabat extra powinien się przeliczyć i dalej trwać na kolejne 24 m-ce od momentu przedłużenia umowy (okresy trwania rabatu się nie kumulują). Tzn. np. dostajesz rabat Orange Extra na 24 m-ce na swoją Multi II, ale Umowa na Multi kończy Ci się za 6 m-cy. Po 6 m-cach przedłużasz Umowę na LTE Główny - dostajesz rabat Orange Extra w nowej wartości na 24 m-ce trwania umowy na LTE Główny 🙂

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

plan multi II do sierpnia 2017 + rabat orange extra

Wg regulamin kupony procentowe nie łączą się z Orange Open Extra.
http://www.orange.pl/binaries/o/map/EW/open/download/Promocja_Orange_Open_Extra.pdf
Anonim

Nie dotyczy

plan multi II do sierpnia 2017 + rabat orange extra

@Piotrekk85 w wypadk, gdy otrzymałeś voucher rabatujący kwotę abonamentu, to faktycznie Orange Open Extra się nie naliczy, jednak jeżeli upust na abonament został wprowadzony przez pracownika w ramach negocjacji oferty, to nie wyklucza się on z Orange Open Extra w wariancie 50% na 24 miesiące (dla ofert uprawnionych do rabatu 100% przez 12 miesięcy dalej nie zostanie on naliczony)

Nawet w wypadku gdy otrzymałeś voucher istnieje możliwość pisemnego zrzeczenia się go, dzięki czemu Orange Open Extra 50%/24mc będzie mógł działać.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

plan multi II do sierpnia 2017 + rabat orange extra

Masz rację, też tak sądziłam, ale widocznie jest jakiś błąd, mi się nalicza rabat.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 2
  • 2

plan multi II do sierpnia 2017 + rabat orange extra

Też to przerabiałem. Mam podpięty kod rabatowy 20% i Orange Open Extra się nie naliczy. Można napisać pismo do nich i bez problemu zdejmą wszelkiego rodzaju kody rabatowe i wtedy podpisać / przedłużyć umowę. Orange Open Extra powinien się wtedy naliczyć. Trzeba też pamiętać że stracimy jeśli mamy rabat Orange Open za posiadanie kilku usług (na przykład 10zl za dwie umowy). Ten rabat nie łączy sie z Orange Open Extra


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 70
  • 13
  • 2

plan multi II do sierpnia 2017 + rabat orange extra

@Anonim:

 

1) przy rabacie kwotowym 12 miesiecy za 0 zł z definicji nie można uzyskać rabatu Open Extra jeśli ma się tylko jedną usługę mobilną ponieważ wtedy rabat Open Extra byłby większy niż faktyczny rachunek do zpłacenia po odjęciu rabatu kuponowego (ujemna faktura). Jeśli ktoś ma natomiast  więcej usług mobilnych na koncie ( a czasami też stacjonarną np. Internet domowy) to rabat Open Extra przez 12 miesięcy obniży łączną fakturę do zapłaty ponieważ może być  ona większa niż przyznany w tym wypadku rabat OOE. Nie widzę wtedy przeciwskazań do przyznania rabtu OOE podobnie jak to jest przy innych, 24-ro miesięcznych rabatach.

 

2) Na czym miałaby polegać rezygnacja z rabatu kuponowego, który już został skonsumowany np. przez rabat abonamentowy na pierwsze 6 miesiecy za przeniesienie numeru z innej sieci ? Zwrot ulgi ?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 3
  • 1

plan multi II do sierpnia 2017 + rabat orange extra

 

2) rezygnacja pisemna z rabatu złożona np. w salonie Orange lub na adres e-mail bok@orange.pl nie powoduje, że musisz dopłacać to co było już zrabatowane 6 m-cy, tylko nie powoduje naliczania rabatu na kolejne m-ce, dzięki czemu może się aktywować rabat Orange Extra.