Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

internet

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 21
  • 0

internet

orange a inny operator

 

mam obecnie neta u lokalnego dostawcy: 40 Mego (upload: 10 Mb). IP niepubliczne. czas nieokreślony. Place miesiecznie 59

Na razie Orange, z tego co wiem, zaczelo się interesowac wejsciem do naszego bloku ze Swiatlowodem... Ale muszą sprawdzić warunki techniczne w bloku.

A pytanie mam takie: czy warto by bylo przejsc w razie czego na Orange Swiatlowod? Dodam, że uzytkujemy neta we dwie osoby wylacznie przez Wifi (2 komorki + laptop). Nie gram w gry. Za to czasami zdarza mi się sciagac sporo dużych (kilka giga) plikow. A, jeszcze ogladamy dużo relacji on-line typu ipla. Jak to Wy widzicie? Mam dwie komorki w Orange - nie wiem czy to istotne

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

internet

Jeżeli jesteś wymagający, warto zainteresować się światłem. Łącze 100Mb/s powinno wystarczyć na Twoje potrzeby. Jest przede wszystkim bardzo stabilne. Polecam.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

internet

Jeżeli jesteś wymagający, warto zainteresować się światłem. Łącze 100Mb/s powinno wystarczyć na Twoje potrzeby. Jest przede wszystkim bardzo stabilne. Polecam.

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10897
  • 150

internet

@Fircyk
ja to widzę następująco:
- warto będzie przejść na Orange Światłowód i jednocześnie z obydwiema komórkami przejść na plan Smart Plan LTE Wspólny (ja mam właśnie taki plan Emotikon: Szczęśliwy), bo wtedy będziesz mógł skorzystać z Orange Open Extra. (Informację o tym, czy i kiedy ewentualne przejście na taki plan będzie możliwe, uzyskasz na BOK). Wiąże się to ze sporymi upustami na rachunku i korzyściami na taryfie komórkowej
- FunBox 3.0 działający na dwóch pasmach (obecnie oferowany) powininien zaspokoić Twoje potrzeby związane z połączeniami po Wi-Fi
- cena za sam Światłowód (pewnie 69 zł) w umowie na 24 mies. byłaby wyższa niż 59 zł, ale to by rekompensowała obniżka na rachunkach za dwa telefony. Poza tym prędkość byłaby ponad dwukrotnie wyższa.
- mankament: umowa lojalnościowa... No ale wiesz: nie ma nic za darmo Emotikon: Szczęśliwy.

... To na razie takie korzyści na szybko mi przyszły do głowy Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 22
  • 21
  • 0

internet

dzięki za info zwrotne w tej tematyce Emotikon: Szczęśliwy
Nie jestem jakims tam MASTEREM internetu Emotikon: Język. Ważna jest dla mnie opinia, w której ktoś to poleca. Tzn. że to działa! Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

internet

Osobiście posiadam światło 100. W zupełności wystarcza na TV, trzy komputery i sporadycznie komórki. Chłopaki "tłuką" non stop w LOLa lub CSa i nic się nie dzieje. Mogę szczerze pochwalić stabilność światła.