Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rabat Orange Open a dokupienie dodatkowej usługi


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Rabat Orange Open a dokupienie dodatkowej usługi

Witam

Rok temu podpisalem umowe w Orange na FunPacka i usługi mobilne na które przysługuje mi rabat 25 zł z racji Orange Open.

Chce teraz wziąść abonament komórkowy Smart Plan LTE (34,99 zł + 15,01 zł raty za telefon) czy przysługuje mi dodatkowy rabat na ten abonament ze względu na poprzednie usługi czy został on już wykorzystany na wcześniejszą usługę mobilną?

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Rabat Orange Open a dokupienie dodatkowej usługi


Sqad napisał(-a):

Witam

Rok temu podpisalem umowe w Orange na FunPacka i usługi mobilne na które przysługuje mi rabat 25 zł z racji Orange Open.

Chce teraz wziąść abonament komórkowy Smart Plan LTE (34,99 zł + 15,01 zł raty za telefon) czy przysługuje mi dodatkowy rabat na ten abonament ze względu na poprzednie usługi czy został on już wykorzystany na wcześniejszą usługę mobilną?


@Sqad Srki, nie doczytałem, poprawiam. Z tego co wiem to aktualnie obowiązują takie programy rabatowe:

Orange Open Extra i Orange Open II - trzeba poczytać regulaminy. Ciekawy artykuł znalazłem na stronie gsmonline.

Anonim

Nie dotyczy

Rabat Orange Open a dokupienie dodatkowej usługi

Powinien Ci się należeć kolejny rabat, pozdrawiam.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 13
  • 13
  • 2

Rabat Orange Open a dokupienie dodatkowej usługi

Jak najbardziej, rabat Orange Open Extra się uruchomi - dla tego abonamentu będzie to rabat 100% przez 12 miesięcy. Jeśli masz Funpacka i jedną dodatkową usługę mobilną to zmieni się Twój rabat za ilość posiadanych usług - teraz będzie to 20zł.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36172
  • 1366

Rabat Orange Open a dokupienie dodatkowej usługi

To trochę zależy też jaki obecnie masz abonament i w jakiej kwocie. Orange Open Extra jeśli stary abonament jest większy od nowego - może uruchomić się na starym numerze.