Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numeru z Play

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Przeniesienie numeru z Play

Witam.
Pod koniec miesiąca planuję podpisać umowę z którąś z sieci na polskim rynku 🙂
Niestety na Państwa stronie oferta nie jest konkurencyjna.

Interesuje mnie konkretnie jeden model telefonu - jest nim LG G6. Najlepszą ofertę ma 'różowa sieć' która oferuje: 

- Nielimitowane SMS/Rozmowy do wszystkich sieci
- Nielimitowany Internet
- Aplikacje bez limitu danych ( np. Messenger, Facebook )
- Nielimitowane rozmowy/SMS + 1Gb internetu w Roamingu (W UE )
- Netflix przez 4 miesiące w gratisie

Zobowiązanie na 24 miesiące przy takich warunkach:
- Abonament 18 miesięcy płatny 99zł
- Abonament 6 miesięcy płatny 1zł
- LG G6 + Słuchawki HBS-910 ( o deklarowanej wartości 500zł ) - 1250zł

Całkowita wartość umowy to ok 3055zł ( gdzie proszę pamiętać o wyżej wymienionych słuchawkach [ które są wciąż aktualne ], a które to podnoszą dodatkowo atrakcyjność oferty )

Wszystko można sprawdzić sobie w zakładce 'przenieś numer' - oferta jak najbardziej aktualna, kontaktowałem się z nimi w tej sprawie 🙂

 

U Państwa jak podliczyłem całość umowy wychodzi na ok. 3300zł - czyli 300zł więcej* + brak słuchawek 

Czy są Państwo w stanie mi zaoferować ofertę konkurencyjną do tej podanej przeze mnie ? 🙂

 

Zapomniałem dodać - jestem klientem indywidualnym, a aktualny numer posiadam w Play na kartę. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z Play

No tak, usługi musisz sam pilnować, nie tylko Netflix, ale Granie na czekanie i inne.
Drugi haczyk to roamingu - jeśli jesteś heavy userem - to nie jest prawdziwy nielimitowany roaming (przynajmniej dla mnie).

Jeśli szukasz bardziej indywidualnej oferty, to wybrani sprzedawcy na BOK lub salonach mają czasem kody rabatowe - tylko taki extra kod kasuje rabat 6 miesięcy za 0 zł abonament. Więc nie przebija to oferty T-mobile.
Ew. zostają promocje w stylu:
- strefa korzyści w MBanku lub Orange Finanse (zwrot 150zł na konto za podpisaną umowę i nieskorzystanie z prawa do odstąpienia)
- aktywne korzystanie z konta Orange Finanse - rabat 10 zł/miesięcznie
- jakieś promocje z Orange Energią (ale ich nie jestem w stanie zrozumieć)

- ileś punktów Payback - jeśli je zbierasz... ale to mniej niż 50zł w punktach Payback...

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

Przeniesienie numeru z Play

Drogi Przyjacielu to pytanie nie jest do społeczności Nasz Orange. Tutaj pomagamy sobie w problemach zazwyczaj technicznych. Ofertami (promocjami dla klientów) zajmuje się wyłącznie dział sprzedaży który tutaj nie uczestniczy w dyskusjach. Nie podałeś jeszcze raty za telefon. Ja preferuje zawsze inne rozwiązanie. Telefon z czystym softem, nie czekasz długo na aktualizację jak to często bywa u operatorów, kupujesz na wolnym rynku. W elektromarkecie kupisz go za 3299 zł. Dobierasz ofertę na kartę i za 28 zł masz no limit na połączenia i smsy i sporą paczkę danych. Nie wiążesz się umowa, dziś jesteś fioletowy, jutro pomarańczowy a za tydzień zielony lub magnentowy.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z Play

Dla mnie Nasz Orange to dobre miejsce na oferty. Niestety na dziś publicznie dostępnej oferty lepszej nie ma. Może po 15 maja się coś zmieni odnośnie roamingu, ale coś czuję, że Twoim oczekiwaniem jest głównie jak najmniejszy średni łączny koszt umowy.
Więcej rabatów zyskałbyś w Orange mają dwie usługi (najlepiej w tym jedną stacjonarną). Bez tego (z pojedynczą usługą) będzie kiepsko (na dziś).

Mam nadzieję, że znasz haczyki oferty T3 z T-mobile, którą przestawiłeś 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Przeniesienie numeru z Play

W Nasz Orange faktycznie nie przygotujemy indywidualnej oferty, jednak jak pokazują powyższe wpisy, zawsze możemy spróbować coś podpowiedzieć.

Właśnie do tego ma służy kategoria, w której wylądował temat "Doradzamy w wyborze" Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Przeniesienie numeru z Play


Piotrekk85 napisał(-a):

Dla mnie Nasz Orange to dobre miejsce na oferty. Niestety na dziś publicznie dostępnej oferty lepszej nie ma. Może po 15 maja się coś zmieni odnośnie roamingu, ale coś czuję, że Twoim oczekiwaniem jest głównie jak najmniejszy średni łączny koszt umowy.
Więcej rabatów zyskałbyś w Orange mają dwie usługi (najlepiej w tym jedną stacjonarną). Bez tego (z pojedynczą usługą) będzie kiepsko (na dziś).

Mam nadzieję, że znasz haczyki oferty T3 z T-mobile, którą przestawiłeś 🙂


@Piotrekk85

Dokładnie tak - interesuje mnie to ile to łącznie po tych dwóch latach wyjdzie.

Niestety dodatkowe usługi nie wchodzą w grę z tego względu, że u mnie w rodzince już wszyscy w abonamenty na telefon zaopatrzeni, TV i Internet umowa ważna jeszcze 1.5 roku zupełnie gdzie indziej, a stacjonarnego nie używamy od 10 lat 😉 Tylko ja zostałem taki rodzynek jeszcze bez abonamentu 😛

 

Jeżeli chodzi o haczyki to dopytywałem konsultanta na infolinii o jakieś ukryte koszta usług, które trzeba będzie wyłączyć bo inaczej będą ściągać piniądz, ale jedyne co usłyszałem to to, że odchodzi się od tego typu praktyk i jedynie za ten Netflix po 4 miesiącach jeżeli nie wyłączę to będzie pobierało 50 czy 60 coś zł abonamentu no i internet po 20Gb zwalnia, ale o niczym innym nie wspominał - czy jest coś co powinienem jeszcze widzieć ? 😄

 

Sądziłem, że Nasz Orange to właśnie miejsce, gdzie są również osoby upoważnione do przygotowywania indywidualnych ofert, bo taką możliwość mają osoby obsługujące forum Play ( gdzie Pan zaproponował mi ciut lepszą ofertę niż ta na stronie ale też nie przebił T-mobile ) i zwyczajnie myślałem, że działa to analogicznie 😉 

 

Coś czuję, że moje polowanie skończy się jak zwykle na allegro i pozostaniu na kartę, ale mówię popytam, a nóż uda się cos atrakcyjnego wyrwać 😉

 

 

@Mikołaj - konsultanci w salonie mają możliwość przygotowania czegoś indywidualnego czy tylko infolinia ?

Mikołaj napisał(-a):

W Nasz Orange faktycznie nie przygotujemy indywidualnej oferty Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numeru z Play

No tak, usługi musisz sam pilnować, nie tylko Netflix, ale Granie na czekanie i inne.
Drugi haczyk to roamingu - jeśli jesteś heavy userem - to nie jest prawdziwy nielimitowany roaming (przynajmniej dla mnie).

Jeśli szukasz bardziej indywidualnej oferty, to wybrani sprzedawcy na BOK lub salonach mają czasem kody rabatowe - tylko taki extra kod kasuje rabat 6 miesięcy za 0 zł abonament. Więc nie przebija to oferty T-mobile.
Ew. zostają promocje w stylu:
- strefa korzyści w MBanku lub Orange Finanse (zwrot 150zł na konto za podpisaną umowę i nieskorzystanie z prawa do odstąpienia)
- aktywne korzystanie z konta Orange Finanse - rabat 10 zł/miesięcznie
- jakieś promocje z Orange Energią (ale ich nie jestem w stanie zrozumieć)

- ileś punktów Payback - jeśli je zbierasz... ale to mniej niż 50zł w punktach Payback...


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Przeniesienie numeru z Play

@Piotrekk85

 

Ok już wszystko jasne 😉 

 

Dzięki wielkie za rozpisanie wszystkiego i poświęcenie mi chwilki czasu 😉