Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przeniesienie numerów oraz kod polecający Orange Flex

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

Przeniesienie numerów oraz kod polecający Orange Flex

Dzień dobry,

 

Obecnie okres rozliczeniowy mam od pierwszego do ostatniego. Jeśli chciałbym teraz przenieść numery z miesięcznym wyprzedzeniem od innego operatora sieci to dzień przeniesienia numerów ma być 30 listopada czy 1 grudnia?

 

Kolejna rzecz jest taka, czy warto przenieść pierwsze numery na kartę w Orange a później każdy z tych numerów przenieść osobno do Orange Flex aby otrzymać bonus 50 zł od każdego polecenia, czy nie ma to znaczenia i wszystko od razu przenieść do Flexa?

 

Pozdrawiam,

m

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numerów oraz kod polecający Orange Flex

1. Jeśli masz abonament i wybierz konkretny dzień to nie będzie zachowane wypowiedzenie. Jeśli chcesz po okresie wypowiedzenia, wybierz taki tryb. Inaczej poza karą zapłacisz abonament za jeden miesiąc extra.
2. To już kalkuluj sobie. Dla mnie nie warto, chyba że docelowo mają być na 3 osoby. We flex nie ma cesji. Przerejestrowanie numeru na prepaidzie w Orange kosztuje 20 zł na numer.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numerów oraz kod polecający Orange Flex

1) wybierz tryb końca promocji/umowy a nie konkretny dzień
2) to już jak wolisz, na dziś przenosić z innej sieci bezpośrednio do flex można tylko jeden numer naraz, więc jak nie chcesz czekać - to przenieść najpierw do prepaida
3) kod działa 1 na osobę, więc na kolejne numery nie wykorzystasz na ten sam PESEL

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

Przeniesienie numerów oraz kod polecający Orange Flex

@Piotrekk85 

1) Chce przenieść numery z innej sieci z opcją zapłaty kary umownej. Nie będę czekał, aż skończy mi się tam abonament. Dlatego było pytanie o dzień przeniesienia numerów.

2) Może najpierw przeniosę numery na kartę (wszystkie trzy numery są na mnie), zaraz po przeniesieniu numerów zrobię cesję dwóch numerów na innych użytkowników i dopiero wtedy dołączę je do flexa?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numerów oraz kod polecający Orange Flex

1. Jeśli masz abonament i wybierz konkretny dzień to nie będzie zachowane wypowiedzenie. Jeśli chcesz po okresie wypowiedzenia, wybierz taki tryb. Inaczej poza karą zapłacisz abonament za jeden miesiąc extra.
2. To już kalkuluj sobie. Dla mnie nie warto, chyba że docelowo mają być na 3 osoby. We flex nie ma cesji. Przerejestrowanie numeru na prepaidzie w Orange kosztuje 20 zł na numer.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

Przeniesienie numerów oraz kod polecający Orange Flex

Docelowo ma być to na 3 osoby i się zastanawiam, czy do dobry okres przenieść wszystko na każdego osobno. Dziękuję za pomoc 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numerów oraz kod polecający Orange Flex

Jeszcze radzę rozważyć możliwy lockdown. Przerejestrowanie w Orange jest możliwe tylko w salonie jeśli chodzi o prepaid. Być może w obecnej firmie możesz to zrobić "zdalnie", wtedy do flex można przenieść bezpośrednio.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

Przeniesienie numerów oraz kod polecający Orange Flex

Właśnie biorę to też pod uwagę. Jeśli np. jeszcze dziś zdecyduje się na przeniesienie numerów do Orange, to kiedy będę mógł zrobić najszybciej cesję dwóch numerów na innych użytkowników? Zaraz po podpisaniu dokumentu o przeniesieniu, czy dopiero w momencie kiedy dokona się przeniesienie czyli np. 1 grudnia?

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przeniesienie numerów oraz kod polecający Orange Flex

Jeśli naprawdę zależy CI na czasie a nie na ew. extra opłatach, to jak dziś będziesz w salonie Orange dziś do godziny 16:00, to jest szans by zrealizować przeniesienie numeru jutro (ale nie każdy sprzedawca ma opcję). Standardowo najbliższy dzień przeniesienia za 2 dni robocze. W tym wariancie płacisz karę plus abonament za okres wypowiedzenia w poprzedniej sieci mimo, że nie będzie tam numeru.

Możesz wybrać też tryb z końcem okresu, więc wniosek z dziś na pewno przejdzie na 1 grudnia.

Przerejestrowanie dokonasz jak zrealizuje się przeniesienie numeru. Najpewniej będzie to 2 grudnia (w wariancie drugim) lub za kilka dni (w wariancie pierwszym).

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 10
  • 12
  • 0

Przeniesienie numerów oraz kod polecający Orange Flex

Super, bardzo mi pomogłeś, dziękuję.