Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Plus abonament -> Orange na kartę

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Plus abonament -> Orange na kartę

Witam!
Potrzebuję przenieść numer a abonamentu w sieci Plus (czas do końca abonamentu to ok 40 dni) do Orange na kartę (karta zwykła, bez zobowiązań).
Pytanie czy jest to możliwe? Wykonałem operację przeniesienia numeru poprzez stronę, ale nie wiem czy uzyskam wymagany efekt.

Niestety nie można otrzymać żadnych informacji o kartach ani poprzez infolinię, ani też poprzez punkty stacjonarne, a oferty na kartę są często nawet kilkukrotnie lepsze. 
Z góry dziękuję.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Plus abonament -> Orange na kartę

@verdors kilka razy przenosiłem numer przed stronę internetową do Orange. Jak wysłałeś zlecenie przez www, to teraz oczekuj kuriera z kartą SIM. Warto również u obu operatorów sprawdzać na jakim etapie jest status przenoszonego numeru, aby w dniu przeniesienia nie okazało się, że jakieś dane są nie zgodne lub coś poszło nie tak. Tak więc warto kontrolować status przenoszonego numeru.

Z dwoma numerami nie zostaniesz, bo oferta na kartę nie jest zobowiązaniem i w każdej chwili możesz zrezygnować, skracając np. czas ważności numeru.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Plus abonament -> Orange na kartę

A dostałeś potwierdzenie na maila? Nie raz i nie dwa przenosiłem numer bez problemów

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Plus abonament -> Orange na kartę

Tak, jest informacja na mailu z numerem zlecenia itd. Po prostu martwię się, czy sieć dopełni wszelkich formalności, żebym późnej nie został z 2 umowami. Inna sprawa, to dlaczego nie powiedziano mi o takiej opcji zwyczajnie w salonie? Czy to nielegalne? Z czego wynika taka opieszałość pracowników?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Plus abonament -> Orange na kartę

@verdors kilka razy przenosiłem numer przed stronę internetową do Orange. Jak wysłałeś zlecenie przez www, to teraz oczekuj kuriera z kartą SIM. Warto również u obu operatorów sprawdzać na jakim etapie jest status przenoszonego numeru, aby w dniu przeniesienia nie okazało się, że jakieś dane są nie zgodne lub coś poszło nie tak. Tak więc warto kontrolować status przenoszonego numeru.

Z dwoma numerami nie zostaniesz, bo oferta na kartę nie jest zobowiązaniem i w każdej chwili możesz zrezygnować, skracając np. czas ważności numeru.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Plus abonament -> Orange na kartę

2 umów nie będzie więc na spokojnie

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Plus abonament -> Orange na kartę

Dzięki za informacje. Faktycznie to będzie tylko karta bez konieczności ładowania.