Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Plan Firmowy XL 5G vs Internet Biurowy 5G Premium


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Plan Firmowy XL 5G vs Internet Biurowy 5G Premium

Witam serdecznie,

 

Poniewaz potrzeebowalem dodatkowego internetu w Orange dla firm zaproponowano mi na ifolinii ofertę Planu Firmowego XL 5G. Pierwotnie bylem zdecydowany na Internet biurowy 5G premium jednak doradca zaoferował abnament telefoniczny potwierdzając, że jeśli zainteresowany jestem tylko internetem to będę miał to samo za sporo mniej. Czy faktycznie ? W abo Biurowym 5G Premium jest wyrażnie podane, że nie ma limitu prędkości i GB, w abo telefonicznym widzę tylko info o braku limitu GB.  Ponieważ zużywamy dość sporo internetu w biurze nie chcialbym byc niemiel zaskoczony nałożeniem tzw. lejka.

Mam jescze czas na rezygnację ze zlecenia więc proszę o otwierdzenie lub rozwianie moich obaw.

Darek

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32489
  • 37035
  • 1373

Plan Firmowy XL 5G vs Internet Biurowy 5G Premium

A czy korzystasz z tego w jednym miejscu czy różnych (mobilnie)?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Plan Firmowy XL 5G vs Internet Biurowy 5G Premium

karta będzie w stacjonarnym routerze więc w jednym miejscu


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32489
  • 37035
  • 1373

Plan Firmowy XL 5G vs Internet Biurowy 5G Premium

Obie te oferty pod kątem sformułowania bez limitu GB i bez prędkości mają te same mechanizmy. Oferta biurowa ma pewne ograniczenie związane z lokalizacją.

Do internetu mobilnego czasem można też dokupić różne usługi dodatkowe o ile potrzebujesz.

Warto jednak pamiętać, że w obu ofertach rzadko, ale jest coś takiego jak lejek technicznych. Jeśli mocno nadużywasz sieci, to prędkość może być ucięta.