Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Love

Witam! Mam pytanko odnośnie internetu w domu w ofercie LOVE . Zaproponowano mi 20 Mb/s i zastanawiam się jak to będzie działać.Czy będą działać dość dobrze,strony?, oglądanie filmów?, gry?Nie ściagam żadnych filmów ani żadnej muzyki.. Internet rozlożony na 2 komputery i Wi-Fi w telefonie rzecz jasna... Obecnie mam 50 Mb/s od innego dostawcy. A Oferta LOVE jest dośc dobra , ale martwi mnie ten internet. Ktoś posiada taką szybkość i może się wypowiedzieć ?

4 ODPOW. 4

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange Love

Zależy od realnej prędkości. Ciężko na odległość się wypowiedzieć. Znajdziesz głosy pewnie za i przeciw.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love

@Moje_Misie 

Pamiętaj, że dostajesz, internet w opcji (20Mb) od 10Mb do 20Mb wiec może być i 11Mb

Anonim

Nie dotyczy

Orange Love

Chwilami może być ciężko, ale..... może być i tak ze wystarczy na Twoje potrzebny ta prędkość.
Anonim

Nie dotyczy

Orange Love

@Moje_MisieJeśli chodzi o gry to bywa różnie ale internet śmiga a ping masz około 16/17ms.

Sprawdź proszę, czy któryś z powyższych wpisów jest odpowiedzią na Twój temat. Jeżeli tak, oznacz go proszę jako rozwiązanie. Dzięki temu inni użytkownicy będą mogli szybko znaleźć interesującą ich odpowiedź.