Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Światłowód - dopłata za zabudowę jednorodzinną

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 131
  • 0

Orange Światłowód - dopłata za zabudowę jednorodzinną

@agat13, czyli trzeba wziąć Funboxa? A co ze Smartboxem?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Orange Światłowód - dopłata za zabudowę jednorodzinną

@rostov84  smart wifi box to tylko dodatek który możesz wypożyczyć ale nie musisz, służy on poprawie wifi jeśli masz słaby zasięg w domu Smart Wi-Fi Box | Orange Polska


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

Orange Światłowód - dopłata za zabudowę jednorodzinną

Na łączach Orange i Światłowód Inwestycje nie ma możliwości zdjęcia opłaty za domek, Na łączach innych operatorów już tak, ale nie jest to regułą że będziesz miał zdjętą opłatę. Tak naprawdę to konsultant u którego zamawiasz może Ci zdjąć a nie musi. Jeden będzie miał możliwość inny nie. Na www chyba w ogóle nie ma możliwości zdjęcia tej opłaty. Zazwyczaj nie łączy się to z innymi bonusami np. 2 mc za 0 zł (tylko nowi - nie migrujący z xDSL). Bonusy typy 3, 4, 6 a nawet było w grudniu 8 mc za 0 zł dostępne są tylko na własnej infrastrukturze Orange i to jeszcze zależy od adresu.
Modem musi być od Orange i będzie płatny 3,99 zł, nie ma możliwości rezygnacji z niego.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 131
  • 0

Orange Światłowód - dopłata za zabudowę jednorodzinną

Przypomniało mi się właśnie, że w szafie leży u mnie Livebox 2.0, który konsultant wcisnął mi przy okazji któregoś przedłużania umowy, chociaż mówiłem mu, że mam własne urządzenie.

Czy Livebox 2.0 to urządzenie tożsame z Funboxem 6? Starczy do światłowodu?

A jeśli tak, to czy przy rozwiązywaniu obecnej umowy na Pakiet Love będę mógł sobie tego Liveboxa zostawić?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Orange Światłowód - dopłata za zabudowę jednorodzinną

@rostov84 Teoretycznie LB jest Twój. Do światłowodu absolutnie się nie nadaje


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 131
  • 0

Orange Światłowód - dopłata za zabudowę jednorodzinną

@slav72 czyli ten zapis o opcji 300 Mb/s i klientach POPC jest aktualny i obowiązujący?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Orange Światłowód - dopłata za zabudowę jednorodzinną


@agat13napisał(-a)

@rostov84 Teoretycznie LB jest Twój


@agat13  czy aby na pewno?, zgodnie z tym Zwrot urządzeń dla usług stacjonarnych | Orange Polska modem LB 2.0 jest do zwrotu

slav72_0-1674047552048.png

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2020
  • 5446
  • 183

Orange Światłowód - dopłata za zabudowę jednorodzinną

Livebox nie nadaje się do światłowodu, jeśli jego numer seryjny zaczyna się na L20Z..... to jest on własnością Orange i będziesz musiał go zwrócić przy migracji do światła inaczej Orange obciąży cię 300 zł za brak zwrotu.

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12928
  • 53121
  • 616

Orange Światłowód - dopłata za zabudowę jednorodzinną

@slav72  teoretycznie tak, ale spotkałem się dosłownie ze sprzedażą  za 1 zł LB2 i wtedy nie trzeba zwracać. Wszytko zależy od podejścia do rzeczy, bo to przecież modem archaiczny...

@Arti_Kn_Pl  wiedza dość precyzyjna, szacun

A tak między nami..za darmo bym LB2 nie chciał, nie mówiąc o używaniu.  Po cóż więc zostawiać?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 39
  • 131
  • 0

Orange Światłowód - dopłata za zabudowę jednorodzinną

@Arti_Kn_Pl, taki właśnie ma początek, więc raczej na pewno będzie do zwrotu.