Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta mobilnego internetu!


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 7
  • 0

Oferta mobilnego internetu!

Cześć!

 

Szukam oferty mobilnego internetu - ze względu na brak zgody na instalację stacjonarną w wynajmowanym mieszkaniu. Zainteresowałem się ofertą 250gb + no limit w godzinach od 00:00 do 08:00.

 

Pytanie, czy jeśli posiadam dwa aktywne numery w Orange na kartę (dotychczas korzystam z opcji pakietu za 25 zł + bonus za doładowanie, ale mój telefon często rozłącza hot spot, a 30 gb co miesiąc mi nie wystarcza na korzystanie z internetu w telefonie i na laptopie), to czy istnieje możliwość połączenia tych dwóch numerów z ofertą internetu 250 gb i płacenie abonamentu za trzy usługi?

 

____________

* W temacie doprecyzowano kategorię i etykiety - Wiktor

5 ODPOW. 5

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Oferta mobilnego internetu!

@Prracownik tak, jest taka możliwość. Wszystkie numery przenosisz do abonamentu i korzystasz z internetu dzielonego. Na pakiet 250 GB składa się: 150 GB internet stacjonarny, do wykorzystania tylko w danej lokalizacji na karcie SIM DATA oraz 100 GB internetu dzielonego na pozostałe trzy numery, czyli na kartę SIM DATA + dwie karty SIM z numerami.

Pakiet nocny jest do wykorzystania tylko na karcie SIM DATA - czyli karcie SIM z internetemdomowym.

 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 7
  • 0

Oferta mobilnego internetu!

Będę mógł przydzielić do poszczególnych numerów daną ilość gb? Np na mój nr 50 gb i na nr drugiej osoby drugie 50 gb?

rozumiem, że płacę wtedy za ten interneg 250g gb + abo za telefony? czy w tej ofercie 250 gb są wliczone też rozmowy i sms?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Oferta mobilnego internetu!

@Prracownik na karcie SIM DATA, czyli internet domowy masz tylko limity GB. Rozmowy można prowadzić z takiego numeru, ale są bardzo drogie. To samo dotyczy SMS-ów i MMS-ów.

 

Kolejność wykorzystania GB na pozostałych numerach telefonów, będących w abonamencie:

Najpierw zużywane są GB z abonamentu, następnie GB ze 100 GB internetu wspólnego. Nie trzeba dzielić, zużycie odbywa się automatycznie, aż do wykorzystania limitu. Ważne, aby po podpisaniu umowy założyć sobie lejek po zużyciu limitu, aby nie zostały naliczone dodatkowe opłaty. Na każdym numerze jest zużywany limit tyle ile się chce, aż do wykorzystania całego pakietu 100 GB.


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Oferta mobilnego internetu!

@PrracownikW internecie Domowym rozmowy są zablokowane. Jest usługa, która nazywa się ograniczenie pakietu danych na konto. Kosz 2 zł. Poczytaj sobie w cenniku. Pakiet 250 GB jest do wykorzystania albo w całości w strefie albo 150 GB w strefie i 100GB poza strefą. Tak płacisz za usługę internetu + oczywiście abonamenty za komórki.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta mobilnego internetu!

Jesteś może studentem?