Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta dla firm


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Oferta dla firm

Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy jeśli u obecnego operatora mam 3 miesiące do końca umowy to jeśli złoże chęć przeniesienia już teraz z umową bezterminową ze strony orange to bede płacił abonament w orange przez te 3 miesiące do czasu przeniesienia pytam tutaj ponieważ każdy konsultant mówi mi coś innego i w końcu nie wiem jak jest. Najlepiej prosiłbym jeśli jest jakaś osoba na forum obcykana która zajmuje się ofertami dla firm proszę o kontakt 

13 ODPOW. 13

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Oferta dla firm

Tak będziesz płacił od razu, nawet przy umowie na 24 mc też od razu - dopiero od umowy na 27 mc jest 3 mc za 0 zł.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Oferta dla firm

A jest jakaś osoba na forum obcykana która zajmuje się ofertami dla firm albo znacie taką 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2023
  • 5473
  • 184

Oferta dla firm

Pytaj a będziemy odpowiadać.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1276
  • 3058
  • 31

Oferta dla firm

Odezwij się na prv


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Oferta dla firm

@PARANOJA wysłałem prv 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Oferta dla firm

U mnie występuje taki problem że na każdy numer umowa kończy mi się kiedy indziej i zostaje mi chyba tylko stopniowo przenosić numery. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Oferta dla firm

A czy polecacie tych doradców biznesowych https://www.orangebiznes.com/ ,oni mają jakieś indywidualne oferty albo dodatkowe rabaty czy jak w salonie? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36205
  • 1366

Oferta dla firm

Jeśli o segment SOHO to ruchu dużego nie ma. W wyższych segmentach różnie bywa.

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 111
  • 2

Oferta dla firm

A jeśli jeszcze mam 3 numery które obecnie są na osobę prywatną to przed przeniesieniem muszę u obecnego operatora przenieść te numery na firmę?