Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta świąteczna z TV


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Oferta świąteczna z TV

Witam,

 

4 grudnia zamówiłem pakiet Orange Love z TV za 1zł, do tej pory nie dostałem umowy, ani TV, czy to kolejna fikcyjna promocja, a zamówienia są anulowane?

4 ODPOW. 4

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Oferta świąteczna z TV

Promocja jak najbardziej realna. Kwestię co się dzieje z zamówieniem najlepiej wyjaśnić z Biurem Obsługi Klienta, na orange.pl/kontakt


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Oferta świąteczna z TV

@randomek  Witam jak zamawiane było pewno dostałeś nr zamówienie i teraz tak zadzwoń na infolinie 510100100 lub na czacie napisz   by sprawdzili co się dzieje z twoim zamówieniem jeśli stwierdzą że anulowano np napisz reklamację z wyjaśnieniem sytuacji która zaszła reklamancie możesz złożyć w salonie najbliższym Orange lub na czacie czy infolinij pamiętaj by żądać nr reklamacji to twój dowód reklamacja jest rozpatrywana do 30 dni .


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Oferta świąteczna z TV

czat.JPGDzwoniłem codziennie od tygodnia i dostawałem informację, że przekazane do kuriera, wczorajsza rozmowa na czacie:czat.JPG

 

Dzwoniłem jeszcze raz przed chwilą i dostałem informację, że zamówienie anulowane z powodu błędu przy realizacji. Dziwne, że przez 2 tygodnie nikt tego nie wiedział, a promocja już się skończyła.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Oferta świąteczna z TV

@randomek  w taki razie złóż reklamację