Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe Oferty Orange


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe Oferty Orange


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Nowe Oferty Orange

Na utrzymaniu dostałem to co wyżej 10GB na 1 tel + 5GB na 2 tel. Ale mam też inne usługi w sieci i teraz jaki pakiet Orange Love neo+tel i oddzielnie jest 2 tel. Cenowo jest nieco taniej niż poprzednio. Tylko mnie zastanawia czy to wszyscy tak dostają czy szukają jeleni komu można dać mniej. Podobno się zapierają że to najlepsza z najlepszych ofert.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe Oferty Orange

A w jakiej cenie to dostałeś?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Nowe Oferty Orange

4 usługi = 90 zeta


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe Oferty Orange

I to drogo?

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 18
  • 12
  • 0

Nowe Oferty Orange

mi nie chodzi o kasę, a bardziej o pakiety danych do dyspozycji klienta. Czy w tych nowych ofertach, pakietach tak teraz jest że zostało to okrojone? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe Oferty Orange

To zależy jak liczysz. Jeśli zostaniesz przy starej kwocie i nie wybierasz najtańszych ofert - masz więcej GB w tej samej cenie. Jeśli wybierasz tańsze oferty, to masz mniej ale mniej płacisz. Zawsze w razie wu można dokupić pakiet jednorazowy 5GB za 10 zł.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Nowe Oferty Orange

Taką cenę i pakiety wyliczyła mi konsultantka, jakoś opcji więcej GB nie usłyszałem pomimo ponad xx letniego stażu w sieci, troszeczkę przespałem przedłużenie umowy, no ale to raczej nie to, wydaje mi się że wcześniej oferowali lepszą ofertę, ale jakoś nie zadzwonią nigdy w porę hehehe, to można dokupić pakiet powiadasz, a to za pomocą sms można to zrobić?, np. abym ze swojego numeru kupił pakiet na drugi numer  w orange?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowe Oferty Orange

Trafiłeś chyba na słabą osobę. Lepiej zadzwoń na utrzymanie *220 i powiedz że chcesz więcej GB.

Co do pakietu, on jest dla nowych ofert. Tu masz info z cennika:
Pakiet danych 5 GB
26.1. Pakiet danych jest ważny do końca Okresu rozliczeniowego, w którym został aktywowany.
26.2. Usługę mogą Państwo aktywować wielokrotnie w danym Okresie rozliczeniowym.
26.3. Aktywacji usługi mogą Państwo dokonać na jeden z poniższych sposobów:
- wysyłając SMS-a o treści AKT 5 GB na numer 80147,
- na indywidualnym koncie na naszej stronie internetowej.
26.4. Usługę włączymy w ciągu 24 godzin od złożenia przez Państwa zlecenia; o aktywacji
powiadomimy Państwa SMS-em.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 3
  • 0

Nowe Oferty Orange

To była rozmowa właśnie z działem podtrzymania klienta 🙂