Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa Oferta KDR

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 52
  • 0

Nowa Oferta KDR

Hej
Niedawno byłem w jednym z salonów Orange i chciałem przenieść 5 numerów do Orange. Posiadam Kartę dużej rodziny i chciałem skorzystać z nowej oferty: https://www.orange.pl/lp/karta-duzej-rodziny
Pani w salonie nie znała oferty, nie potrafiła jej wprowadzić, wyliczała mi całkiem inne ceny niż te podanie na stronie. Mam kilka pytań, bo po wizytach w salonach jestem zawiedziony brakiem przeszkolenia pracowników w stosunku do nowej oferty. W pierwszym salonie Pani widziała ją po raz pierwszy. Była zaskoczona, że oferta się zmieniła. Musiałem jej pokazać, że nowa oferta jest dostępna na stronie Orange, bo cały czas pokazywała i mówiła o starej ofercie Smart Plan za 79zł. Poszedłem później do drugiego salonu zapytać o ofertę, ale sprzedawca też jej nie znał. Zaczął się z nią zapoznawać po tym, jak powiedziałem że jest nowa oferta na stronie. Nie wiedział jak ją wprowadzić, bo w jakimś omni nie było takiej do wyboru, a innym systemie była dostępna tylko stara oferta Smart Plan LTE. 


Interesowała mnie kombinacja Pakiet Mobilny 45 czyli 5 kart sim za 95zł + Internet Domowy 4G.
Z tego co widzę na stronie, to Internet Domowy 4G kosztuje 59.99zł miesięcznie bez urządzenia, Pani w salonie cały czas wyliczała mi i mówiła że kosztuje 79.99. 

1. Czy oferta KDR łączy się w Orange Love?
2. Czy mogę łączyć usługę Internet Domowy 4G i ofertę KDR Pakiet Mobilny 45 aby dostać zniżkę? 

3. Jeśli można łączyć usługi, jaka byłaby miesięczna cena za Pakiet Mobilny 45 + Internet Domowy 4G?

Na stronie jest informacją o zniżce 20zł na łączenie usług, ale według salonu nie można łączyć tych związanych z KDR. Chodź na stronie jest zakładka informująca o Orange Love i pakiecie za 109zł. 

 

4. Co to za oferta Orange Love na stronie poświęconej KDR za 109zł? Czy obejmuje ona Internet Domowy 4G i Plan Mobilny 45? 


Według moich obliczeń to 95zł za Pakiet Mobilny 45 i 59.99 - 20zł (rabat) = 39.99 za Internet Domowy 4G.
Razem 134.99zł miesięcznie. Ale według salonu to 95zł za Pakiet Mobilny 45 + 79.99zł za Internet Domowy 4G.


Pytania zadaje tutaj, bo w salonach pracownicy jeszcze nie znają nowej oferty KDR. 


1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa Oferta KDR

Pierwszy punkt to Love 4G + sim .
Oferta tak jak pisałeś się nieco różni np ilością GB bo na SIM w Love nie dostaniesz extra 3GB za łączenie usług. I innymi mniejszymi szczegółami.

Jeśli chcesz zrobić wszystko jednego dnia, poproś sprzedawcę by najpierw zweryfikował czy ma możliwość by przeniósł 5 numerów jednego dnia (bo może w wyjątkowych sytuacjach pojawić jakaś blokada na dużą liczbę zamówienia w krótkim czasie). O ile bezwzględnym "mus" dla Ciebie by mieć 5 umów jednego dnia.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa Oferta KDR

Ech co za pracownicy. Jak czegoś sprzedawcy nie wiedzą, mają infolinię wsparcia "dla dealerów" i tam powinni ich poinstruować. Sam proces przeklikania jest analogiczny jak zwykłe umowy - wybierasz z tego co jest w ofercie. Pracownik salonu powinien jedynie dodatkowo po zatwierdzeniu ostatniej umowy (lub jedynej) wysłać zgłoszenie by podpięli Ci rabat po zweryfikowaniu posiadania KDR. Też pracownik nie jest osobą co weryfikuje stan wszystkich usług i poprawność oferty - to niestety musisz zadbać sam zgodnie z regulaminem https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/44929/2afbbd82-5627-4dd9-9d16-c32321fb7541

Odpowiedzi na większość pytań znajdziesz w regulaminie, który podlinkowałem.
1. Tak.
2. Internet Domowy 4G jeśli jest składnikiem Love - tak. Jeśli jest oddzielną ofertą lub składowym w innej ofercie - to nie.
3. Co do mieszania ofert, oferta z KDR do dodatek do standardowej oferty rabatów "za łączenie usług w Orange" dostępnej dla zwykłego "klienta". Regulamin https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/19038/901c3303-d935-439d-95df-426c53d6a624.pdf

Oferta z KDR to dodatkowy rabat po 25 zł na jeden lub dwa abonamenty (szczegóły w regulaminie bo mechanizm jest ciut skomplikowany).

Za ofertę Internet Mobilny 4G (solo) + Plan Mobilny 45 nie dostaniesz rabatu bo nie łapie się pod żadną promocję.

Mam nadzieję, że zwracasz uwagę, że Plan Mobilny 45 to "45" w nim to kwota po odjęciu rabatów za zgody marketingowy i e-fakturę i terminową płatność - szczegółowa tabelka tutaj https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/40208/fa194a15-0d10-4667-b4d3-514613771026.pdf

Ad.4. Nie widzę oferty za 109 zł na stronie z KDR. W zakładce Orange Love+Abonament Komórkowy to kwota za najtańszy pakiet Love z tv ze światłowodem ale nie uwzględnia opłat za Plany Mobilne. Te są podane ciut niżej.

Jeśli interesuje Cię coś z internetem domowym 4G, to wydaje mi się, że kombinacja wyglądać następująco (zakładając że komórki to najtańsze z nolimit):
- Love 4G+komórka - z rabatami 79,99
- druga i trzecia sim z ofercie Plan Mobilny 45 (55 zł kwota wyjściowa, 5 zł rabatu za efv i terminową płatność, 5 zł za zgody marketingowe, 20 zł rabatu za "łączenie usług") = wychodzi po 25 zł za drugą i trzecią sim
- czwarta i piąta sim w ofercie Plan Mobilny 45 (55 zł kwota wyjściowa, 5 zł rabatu za efv i terminową płatność, 5 zł za zgody marketingowe, 20 zł rabatu za "łączenie usług", 25 zł rabatu z oferty KDR) - wychodzi 0 zł miesięcznie za czwartą i piątą sim

Łącznie płaciłbyś ok 130 złotych

 

Edit : poprawiłem błędną cenę za Love 4G.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Nowa Oferta KDR

1. Tak. Oznacza to że bierzesz np. Love Mini za 79,90 czyli LTE + 1 sim. Druga i trzecia karta sim dostanie po 20 zł rabatu, czwarta i piąta 20 zł z rabatem za łączenie usług 20 zł i po 25 zł rabatu za KDR (oznacza to że za plan mobilny 45 zł opłata 0 zł, plan mobilny 55 zł opłta to 10 zł i plan mobilny 75 to opłata 30 zł mc)
2. Nie. Oznacza to że za Internet domowy zapłacisz 59,90 zł i 1 karta sim pełna opłata 2 i 3 rabatem 20 zł każda, 4 i 5 z rabatem standardowym 20 zł za łączenie usług + 25 zł rabatu za KDR.
3. Nie można.
4. Love Internet+TV+Voip+SIM - dalej jak w pkt.1.

5 sim w planach mobilnych 45 i internet domowy 4G 59,90 zł + 95 zł, daje 155 zł w love mini 79 + 40 zł za 4 sim (jedna jest już w love mini) daje ok 120 zł.
Podpisuj umowy w tym samym czasie (dniu), wówczas zostanie naliczona tylko jedna opłata aktywacyjna 50 zł.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa Oferta KDR

Love Mini to internet po kablu + 1 sim. Chyba że jest inna oferta niż na www z internetem domowym 4 G w Love.

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 52
  • 0

Nowa Oferta KDR

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. 

Jeśli interesuje Cię coś z internetem domowym 4G, to wydaje mi się, że kombinacja wyglądać następująco (zakładając że komórki to najtańsze z nolimit):
- Love 4G+komórka - z rabatami 79,99
- druga i trzecia sim z ofercie Plan Mobilny 45 (55 zł kwota wyjściowa, 5 zł rabatu za efv i terminową płatność, 5 zł za zgody marketingowe, 20 zł rabatu za "łączenie usług") = wychodzi po 25 zł za drugą i trzecią sim
- czwarta i piąta sim w ofercie Plan Mobilny 45 (55 zł kwota wyjściowa, 5 zł rabatu za efv i terminową płatność, 5 zł za zgody marketingowe, 20 zł rabatu za "łączenie usług", 25 zł rabatu z oferty KDR) - wychodzi 0 zł miesięcznie za czwartą i piątą sim

 

 

Taka opcja dokładnie mnie interesowała, tylko że w salonie sprzedawca nie uwzględniał rabatu na 4 i 5 kartę sim. Powiedział że nie da się tego połączyć z KDR i za 4 i 5 kartę sim płacił bym również po 25zł. 

 

 

Podczas kolejnej wizyty w salonie chciałbym być już przygotowany. Znając cenę, którą zapłacę i sposób łączenia dostępnych promocji.

 

Wiec podsumowując, proszę o ofertę Orange Love.


1. Pierwsza karta z planu Plan Mobilny 45 + Internet Domowy 4G w cenie 79.99zł (bo rabatach za zgody, fv itp.)

2. Druga i trzecia karta SIM po zgodach i rabatach wychodzi (25zł/szt x 2) = 50zł

3. Czwarta i piąta karta sim powinna wyjść za 0zł po wprowadzeniu numeru KDR we wniosku. Tylko tu mam największe obawy, bo wcześniej w salonie Pani w salonie powiedziała, że nie można połączyć tej promocji i za 4 i 5 kartę sim trzeba będzie zapłacić. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa Oferta KDR

Pierwszy punkt to Love 4G + sim .
Oferta tak jak pisałeś się nieco różni np ilością GB bo na SIM w Love nie dostaniesz extra 3GB za łączenie usług. I innymi mniejszymi szczegółami.

Jeśli chcesz zrobić wszystko jednego dnia, poproś sprzedawcę by najpierw zweryfikował czy ma możliwość by przeniósł 5 numerów jednego dnia (bo może w wyjątkowych sytuacjach pojawić jakaś blokada na dużą liczbę zamówienia w krótkim czasie). O ile bezwzględnym "mus" dla Ciebie by mieć 5 umów jednego dnia.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Nowa Oferta KDR

Najlepiej jednego dnia, bo unikniesz opłat aktywacyjnych. Weź KDR - konsultant musi wpisać numer karty do systemu.